kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© fotografiche.eu - Fotolia.comŻylaki to poważny i wstydliwy kłopot większości społeczeństwa. To problem medyczny, wynikający z siedzącego trybu życia, braku ruchu, ale też związany ze stojącą pracą, ciążą czy terapią hormonalną. Jak zapobiegać żylakom i jak skutecznie z nimi walczyć?
 
 
fot. PajączkiPajączki na nogach to problem wielu kobiet. Pojawienie się na skórze charakterystycznych czerwonych niteczek to jednak nie tylko defekt kosmetyczny - może to być początek kłopotów w związanych z niewydolnością żył kończyn dolnych. Jak walczyć z tym problemem?
 
 
fot. Żylaki. rajstopy uciskoweŻylaki to poważny kłopot zdrowotny większości społeczeństwa. Wielu z nas wstydzi się tego nieestetycznego schorzenia. Tymczasem żylaki to problem medyczny, z którym można skutecznie walczyć. Jak poradzić sobie z tą przypadłością podpowiada dr n. med. Mariusz Kózka, autor poradnika „Sposób na żylaki”.
 
 
© fotografiche.eu - Fotolia.comChoć na aurę ostatnio nie możemy narzekać, to jednak nieuchronnie zbliżają się chłodne dni. To najlepszy czas, aby pomyśleć o leczeniu uciążliwych pajączków i żylaków. Te ostatnie, choć wielu uważa je za kosmetyczny problem, są chorobą, którą należy leczyć. Im szybciej podejmiemy takie kroki, tym większa szansa, że w przyszłe wakacje będziemy cieszyć się zdrowymi nogami bez żylaków.
 
 
© fotografiche.eu - Fotolia.comZ powodu żylaków cierpi co trzecia osoba, przy czym z problemem tym boryka się trzy razy więcej kobiet niż mężczyzn. Żylaki są dolegliwością zarówno osób starszych, jak i młodych. Myli się ten, kto postrzega je jedynie w kategoriach defektu kosmetycznego. Żylaki to nie tylko nieestetyczne widoczne gołym okiem zmiany na łydkach i udach - to choroba, którą powinno się leczyć.
 
 
© JPC-PROD - Fotolia.comCo ją powoduje i jakie ryzyko niesie? Nadwaga jest najpoważniejszym ryzykiem zdrowotnym w krajach uprzemysłowionych. Nadwaga nie tylko źle wpływa na zdrowie, ale jest także problemem kosmetycznym. Dla osób z nadwagą dodatkowe kilogramy i pytanie, jak się ich pozbyć, stają się ważnym problemem, który towarzyszy im latami.
 
 
fot. LiovenSpędzamy wiele godzin na nogach. Gdy czujemy, że są zmęczone i obolałe tłumaczymy sobie, że kiedyś odpoczniemy. Nie o to w tym chodzi! Trzeba działać tu i teraz, by w codziennym życiu nie towarzyszył nam więcej ból.
 
 
© namwar69 - Fotolia.comRumiane policzki - dawniej oznaka zdrowia – dziś bywają utrapieniem nie tylko nieśmiałych pań. Cera naczynkowa sprawia mnóstwo kłopotów, ale dzięki lekarzom i kosmetologom coraz lepiej umiemy sobie z nią radzić.
 
 
„Ciąża to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety”. Te słowa słyszymy tak często, że jesteśmy gotowe w to uwierzyć, chyba że… No właśnie, niektóre dolegliwości bywają tak uciążliwe, że niemal przysłaniają nam radość płynącą z oczekiwania na dziecko. Na szczęście istnieją dość proste i dostępne dla każdej z nas metody radzenia sobie z nudnościami, zgagą czy nocnymi kurczami łydek.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »