kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© fotografiche.eu - Fotolia.comŻylaki to poważny i wstydliwy kłopot większości społeczeństwa. To problem medyczny, wynikający z siedzącego trybu życia, braku ruchu, ale też związany ze stojącą pracą, ciążą czy terapią hormonalną. Jak zapobiegać żylakom i jak skutecznie z nimi walczyć?
 
 
fot. PajączkiPajączki na nogach to problem wielu kobiet. Pojawienie się na skórze charakterystycznych czerwonych niteczek to jednak nie tylko defekt kosmetyczny - może to być początek kłopotów w związanych z niewydolnością żył kończyn dolnych. Jak walczyć z tym problemem?
 
 
fot. Żylaki. rajstopy uciskoweŻylaki to poważny kłopot zdrowotny większości społeczeństwa. Wielu z nas wstydzi się tego nieestetycznego schorzenia. Tymczasem żylaki to problem medyczny, z którym można skutecznie walczyć. Jak poradzić sobie z tą przypadłością podpowiada dr n. med. Mariusz Kózka, autor poradnika „Sposób na żylaki”.
 
 
© fotografiche.eu - Fotolia.comChoć na aurę ostatnio nie możemy narzekać, to jednak nieuchronnie zbliżają się chłodne dni. To najlepszy czas, aby pomyśleć o leczeniu uciążliwych pajączków i żylaków. Te ostatnie, choć wielu uważa je za kosmetyczny problem, są chorobą, którą należy leczyć. Im szybciej podejmiemy takie kroki, tym większa szansa, że w przyszłe wakacje będziemy cieszyć się zdrowymi nogami bez żylaków.
 
 
© fotografiche.eu - Fotolia.comZ powodu żylaków cierpi co trzecia osoba, przy czym z problemem tym boryka się trzy razy więcej kobiet niż mężczyzn. Żylaki są dolegliwością zarówno osób starszych, jak i młodych. Myli się ten, kto postrzega je jedynie w kategoriach defektu kosmetycznego. Żylaki to nie tylko nieestetyczne widoczne gołym okiem zmiany na łydkach i udach - to choroba, którą powinno się leczyć.
 
 
© JPC-PROD - Fotolia.comCo ją powoduje i jakie ryzyko niesie? Nadwaga jest najpoważniejszym ryzykiem zdrowotnym w krajach uprzemysłowionych. Nadwaga nie tylko źle wpływa na zdrowie, ale jest także problemem kosmetycznym. Dla osób z nadwagą dodatkowe kilogramy i pytanie, jak się ich pozbyć, stają się ważnym problemem, który towarzyszy im latami.
 
 
fot. LiovenSpędzamy wiele godzin na nogach. Gdy czujemy, że są zmęczone i obolałe tłumaczymy sobie, że kiedyś odpoczniemy. Nie o to w tym chodzi! Trzeba działać tu i teraz, by w codziennym życiu nie towarzyszył nam więcej ból.
 
 
© namwar69 - Fotolia.comRumiane policzki - dawniej oznaka zdrowia – dziś bywają utrapieniem nie tylko nieśmiałych pań. Cera naczynkowa sprawia mnóstwo kłopotów, ale dzięki lekarzom i kosmetologom coraz lepiej umiemy sobie z nią radzić.
 
 
„Ciąża to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety”. Te słowa słyszymy tak często, że jesteśmy gotowe w to uwierzyć, chyba że… No właśnie, niektóre dolegliwości bywają tak uciążliwe, że niemal przysłaniają nam radość płynącą z oczekiwania na dziecko. Na szczęście istnieją dość proste i dostępne dla każdej z nas metody radzenia sobie z nudnościami, zgagą czy nocnymi kurczami łydek.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»