kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Kubusiowi Przyjaciele Natury11 lutego przypada Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej. To doskonała okazja, aby zwrócić uwagę małego dziecka na kwestie szacunku do roślin i zwierząt. Kilka sposobów na różne aktywności i zabawy, które budują u najmłodszych wrażliwość na piękno przyrody przedstawia Małgorzata Jabłońska, ekspert współpracujący z programem edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.
 
 
fot. DoctorDogPodjęliście decyzję - w tym roku święta Bożego Narodzenia spędzicie razem z nowym członkiem rodziny - psem. Czworonożny przyjaciel w domu to ogrom radości, zwłaszcza dla dzieci, ale też i obowiazków. Jak pomóc psu przyzwyczaić się do nowych warunków i jak o niego zadbać?
 
 
fot. mySafetyOkoło 70 tysięcy psów i 16 tysięcy kotów przebywa z 170 schroniskach dla zwierząt w całej Polsce. Wszystkie placówki są przepełnione. Z jakich powodów zwierzęta trafiają do schronisk? Najczęściej ze względu na zaniedbania i brak odpowiedzialności ze strony właścicieli. Jak zadbać o bezpieczeństwo naszych pupili?
 
 
Widok psa przykutego łańcuchem do budy spowszedniał. Widok człowieka na łańcuchu szokuje. Dlatego właśnie w ten sposób czytelnicy i internauci miesięcznika „Mój Pies" będą 4 października protestować
przeciwko trzymaniu psów na uwięzi przez całe życie.
 
 
Polacy coraz chętniej obdarowują swoich czworonożnych przyjaciół prezentami z okazji świąt. Ponad 76% właścicieli psów deklaruje, że ich pupil dostanie jakąś niespodziankę pod choinkę. Blisko 11% gotowych przeznaczyć jest na to ponad 100 zł. Średnio wydamy w tym roku na prezent 30 zł - wynika z badań Ośrodka Szkolenia Psów Pastel.
 
 
Niewątpliwie warto wychowywać dzieci w towarzystwie zwierzątka, jednak duży odsetek maluchów oraz dorosłych cierpi na alergię skórną lub oddechową. Na podstawie badań epidemiologicznych wiemy, że problemy z alergią dotyczą już prawie co trzeciego mieszkańca naszej planety.
 
 
© Andy Dean - Fotolia.comBezpieczeństwo czworonożnych przyjaciół człowieka powinno być rozpatrywane w kilku wymiarach: dbałości o zdrowie fizyczne zwierzaka w czasie transportu, jego bezpieczeństwa prawnego oraz zgodności przewozu z wymaganiami ustawodawczymi.
 
 
fot. Blue CityW centrum handlowo-rozrywkowym Blue City w Warszawie już czuć wiosnę. Centrum dla swoich klientów ma też niespodzianki: wystawę haftu, kotów rasowych i targi „Ogrody warszawskie”.
 
 
Sąd Rejonowy w Kłodzku ma podjąć dziś decyzję, czy znana piosenkarka, 69 – letnia dziś Violetta Villas może opuścić szpital psychiatryczny, w którym przebywa od ponad dwóch tygodni – informuje „Dziennik”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»