kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Paris Jackson fot. Archiwum artystkiRodzina Paris Jackson zaaprobowała jej związek z modelką i aktorką Carą Delevingne.
 
 
fot. @ rozwód_35822404_zimmytws-Fotolia.comKiedy ludzie decydują się na rozwód, często wydaje im się, że proces sądowy to jedynie formalność. Często jednak okazuje się, że w tych chwilach rodzą się z wielką siłą negatywne emocje. Jak przejść przez trudną często batalię rozwodową?
 
 
© Adam Borkowski - Fotolia.comPoszukiwania partnera życiowego nie zawsze należą do łatwych. Zdarza się przecież, że od lat nie poznajemy nikogo interesującego, czy mamy przykre doświadczenia związane z poznawaniem nowych osób. Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl sprawdziło, jakie trudności napotykają single w poszukiwaniu miłości i z jakich powodów decydują się randkować w sieci.
 
 
Leonardo DiCaprio fot. Warner Bros. PolandChoć jego nazwisko było wiązane z najpiękniejszymi kobietami świata, w tym z aktorką Blake Lively oraz modelkami Bar Refaeli i Gisele Bundchen, sam Leonardo DiCaprio mówi, że ciągle szuka miłości swojego życia.
 
 
Scarlett Johansson uwielbia złych chłopców. 27-letnia aktorka, która po rozwodzie z Ryanem Reynoldsem spotykała się z Seanem Pennem, ma słabość do żądnych przygód, odważnych mężczyzn.
 
 
Laptop na kolanach, słuchawki na uszach, komórka pod poduszką - życie XXI wieku wymusza na nas wysoką aktywność, dynamizm i szybkość działania. W takim świecie coraz mniej miejsca przeznaczamy na głębokie i emocjonalne relacje międzyludzkie. Wielu z nas ogarnia paraliżujący strach przed samotnością w tłumie. W dzisiejszym świecie człowiek odnalazł wirtualną przestrzeń, dającą mu poczucie bycia wśród innych współczesnych samotników - portale społecznościowe.
 
 
Jennifer Aniston fot. UIPJennifer Aniston utrzymuje kontakt ze wszystkimi byłymi partnerami. 41-letnia aktorka, związana w przeszłości z m.in. Bradem Pittem, Vince'em Vaughnem i Johnem Mayerem, nigdy nie pali za sobą mostów.
 
 
Anne Hathaway fot. CinePixAnne Hathaway jest zbyt ufna w stosunku do mężczyzn. Aktorka, której były chłopak, Raffaello Follieri, został skazany w 2008 roku na cztery i pół roku więzienia za malwersacje finansowe i wyłudzenie milionów dolarów, przyznaje, że zbyt szybko ufa ludziom.
 
 
Drew Barrymore fot. UIPDrew Barrymore nie potrafi już zliczyć, ilu mężczyzn ją zraniło. Aktorka twierdzi, że źródło tego problemu jest ukryte w jej dzieciństwie.
 
 
Drew Barrymore fot. UIPDrew Barrymore miłość kojarzy się z... przepoconą koszulką. Aktorka uwielbia zapach swojego mężczyzny.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»