kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Adam Borkowski - Fotolia.comCoraz więcej osób nie wyobraża sobie funkcjonalnej kuchni bez zmywarki. Do tego urządzenia przekonują się przede wszystkim osoby, które nie mają czasu na zmywanie lub nie lubią tej czynności, ale też chcą zmniejszyć zużycie wody. Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze zmywarki, podpowiada Mateusz Gołda, Dyrektor Operacyjny NEO24.PL.
 
 
fot. CandyNie wszystkie naczynia można bez obaw włożyć do zmywarki. Są materiały i akcesoria, które ze względu na swoje szczególne właściwości należy myć ręcznie. Warto poznać zasady, dzięki którym rezultaty zmywania będą najlepsze, a urządzenie będzie nam służyło dobrze przez wiele lat.
 
 
fot. candy/shutterstockNa co dzień nie musimy korzystać z wysokich temperatur w pralkach czy zmywarkach. Kiedy jednak zmagamy się z alergenami, wirusami, bakteriami czy pasożytami – użycie specjalnych programów jest wręcz niezbędne.
 
 
Tylko jedna zmywarka spośród 20 przetestowanych otrzymała ocenę dobrą. W dodatku to jeden z tańszych modeli. Pozostałe badane zmywarki eksperci mogli ocenić jedynie dostatecznie.
 
 
fot. agdmedia.plJeszcze nie tak dawno temu zmywarki obecne były tylko w dużych lokalach gastronomicznych, a posiadanie tego urządzenia w domu było symbolem przepychu i bogactwa. W dzisiejszych czasach zmywarka jest jednym z podstawowych sprzętów wyposażenia kuchni, a ich wybór jest tak duży, że trudno zdecydować się na konkretny model.
 
 
© lunamarina - Fotolia.comKuchnia to serce domu – mawiają niektórzy i rzeczywiście w wielu domach jest to miejsce, gdzie spędzamy najwięcej czasu - gotujemy, jemy, plotkujemy z przyjaciółką czy sąsiadką, która wpadła pożyczyć cukier. Kuchnia musi być więc pomieszczeniem nie tylko ładnym, ale i wygodnym i funkcjonalnym. A jak to osiągnąć?
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»