kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

„Matka Pracująca" to stanowisko zawiera w sobie co najmniej 2 etaty. Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim nie jest łatwy. Z sondy, przeprowadzonej przez portal Pracuj.pl wynikam że aż 77% ankietowanych przyznało, że matki mają utrudniony powrót do pracy.
 
 
Rzecznik praw dziecka Ewa Sowińska ma nowy pomysł na zwiększenie liczby narodzin – chce, aby przy uczelniach wyższych powstawały żłobki i przedszkola. To zachęcić ma studentki do rodzenia dzieci. Według Sowińskiej dzięki temu będzie więcej zdrowych dzieci i dobrych rodzin - podaje "Rzeczpospolita".
 
 
Według danych Głównego Urzędu Statystycznego od kilku lat w naszym kraju przychodzi na świat coraz więcej dzieci. W całej Polsce brakuje jednak miejsc w żłobkach, a dzieci są wpisywane na listy rezerwowe. Problem w tym, że placówek tego typu jest za mało, a nowe żłobki prawie nie powstają - donosi "Gazeta Wyborcza".
 
 
Po zakończeniu urlopu macierzyńskiego większość młodych mam staje przed jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu: co dalej? jak zorganizować opiekę nad dzieckiem?
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»