kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. TimexPonad 40% Polaków dostosowuje styl zegarka do ubioru. Tylu z nas posiada przynajmniej dwa różnorodne modele – wskazują badania SMG/KRC, przeprowadzone na zlecenie Timex Group Polska.
 
 
fot. SwatchZgodnie z chińskimi przekonaniami sięgającymi czasów Buddy każdy rok jest nierozerwalnie powiązany z jednym z dwunastu zwierząt - bawołem, psem, królikiem, koniem itd. Chińczycy wierzą, że ludzie urodzeni w danym roku przyjmują jedną z cech zwierzęcia patrona. Rok Bawołu powinien przynieść dobrobyt. Pomyślności nie zapewni jednak samo szczęście, a wytężona, wytrwała i uczciwa praca.<p style="text-align: justify" class="MsoNormal">
 
 
fot. CASIOZ okazji 25-lecia marki G-Shock, Casio przygotowało dwa specjalne modele zegarków firmowanych znanymi nazwiskami. Zegarki dostępne są w Polsce w limitowanej ilości - po 50 sztuk każdego z nich.
 
 
fot. Roberto CavalliRoberto Cavalli to światowej sławy włoski projektant mówiący językiem sztuki w dziedzinie mody. Symbolem i duszą jego kolekcji są nawiązania do świata zwierząt, które odnajdziemy w kolekcjach ubrań, butów i innych akcesoriów: torebek, okularów, zegarków, biżuterii i perfum. Pierwsza kolekcja zegarków Roberto Cavalli dostępna jest od niedawna także w Polsce.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »