kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. TimexPonad 40% Polaków dostosowuje styl zegarka do ubioru. Tylu z nas posiada przynajmniej dwa różnorodne modele – wskazują badania SMG/KRC, przeprowadzone na zlecenie Timex Group Polska.
 
 
fot. SwatchZgodnie z chińskimi przekonaniami sięgającymi czasów Buddy każdy rok jest nierozerwalnie powiązany z jednym z dwunastu zwierząt - bawołem, psem, królikiem, koniem itd. Chińczycy wierzą, że ludzie urodzeni w danym roku przyjmują jedną z cech zwierzęcia patrona. Rok Bawołu powinien przynieść dobrobyt. Pomyślności nie zapewni jednak samo szczęście, a wytężona, wytrwała i uczciwa praca.<p style="text-align: justify" class="MsoNormal">
 
 
fot. CASIOZ okazji 25-lecia marki G-Shock, Casio przygotowało dwa specjalne modele zegarków firmowanych znanymi nazwiskami. Zegarki dostępne są w Polsce w limitowanej ilości - po 50 sztuk każdego z nich.
 
 
fot. Roberto CavalliRoberto Cavalli to światowej sławy włoski projektant mówiący językiem sztuki w dziedzinie mody. Symbolem i duszą jego kolekcji są nawiązania do świata zwierząt, które odnajdziemy w kolekcjach ubrań, butów i innych akcesoriów: torebek, okularów, zegarków, biżuterii i perfum. Pierwsza kolekcja zegarków Roberto Cavalli dostępna jest od niedawna także w Polsce.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»