kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. TimexPonad 40% Polaków dostosowuje styl zegarka do ubioru. Tylu z nas posiada przynajmniej dwa różnorodne modele – wskazują badania SMG/KRC, przeprowadzone na zlecenie Timex Group Polska.
 
 
Energiczna, wzorzysta i zmysłowa - tak najkrócej można opisać nową kolekcję zegarków marki Morgan. Jest ona skierowana głównie do młodych, aktywnych i zarazem pełnych klasy kobiet.
 
 
fot. CASIOFirma Casio wprowadziła na rynek zegarek skonstruowany specjalnie dla kobiet. Casio Phys CHF- 100 wyposażony w funkcje przydatne podczas różnorodnych ćwiczeń fizycznych powstał z myślą o paniach prowadzących aktywny tryb życia.
 
 
fot. Roberto CavalliRoberto Cavalli to światowej sławy włoski projektant mówiący językiem sztuki w dziedzinie mody. Symbolem i duszą jego kolekcji są nawiązania do świata zwierząt, które odnajdziemy w kolekcjach ubrań, butów i innych akcesoriów: torebek, okularów, zegarków, biżuterii i perfum. Pierwsza kolekcja zegarków Roberto Cavalli dostępna jest od niedawna także w Polsce.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »