kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. TimexPonad 40% Polaków dostosowuje styl zegarka do ubioru. Tylu z nas posiada przynajmniej dwa różnorodne modele – wskazują badania SMG/KRC, przeprowadzone na zlecenie Timex Group Polska.
 
 
Energiczna, wzorzysta i zmysłowa - tak najkrócej można opisać nową kolekcję zegarków marki Morgan. Jest ona skierowana głównie do młodych, aktywnych i zarazem pełnych klasy kobiet.
 
 
fot. CASIOFirma Casio wprowadziła na rynek zegarek skonstruowany specjalnie dla kobiet. Casio Phys CHF- 100 wyposażony w funkcje przydatne podczas różnorodnych ćwiczeń fizycznych powstał z myślą o paniach prowadzących aktywny tryb życia.
 
 
fot. Roberto CavalliRoberto Cavalli to światowej sławy włoski projektant mówiący językiem sztuki w dziedzinie mody. Symbolem i duszą jego kolekcji są nawiązania do świata zwierząt, które odnajdziemy w kolekcjach ubrań, butów i innych akcesoriów: torebek, okularów, zegarków, biżuterii i perfum. Pierwsza kolekcja zegarków Roberto Cavalli dostępna jest od niedawna także w Polsce.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»