kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Yuri Arcurs - Fotolia.comNiemal dla każdej kobiety priorytetem jest, aby pozostać jak najdłużej młodą. Marzymy o promiennej cerze i zdrowej skórze bez zmarszczek. Nie jest żadną tajemnicą, że na atrakcyjny wygląd trzeba zapracować, dlatego wciąż śledzimy i testujemy nowinki kosmetyczne, a gdybyśmy tylko mogły, wydałybyśmy ogromne sumy pieniędzy na wszelkie „środki upiększające"...
 
 
Według raportu Ipsos "Trendy w zwyczajach żywieniowych Polaków. Edycja 2009" Polacy pozytywnie oceniają swój sposób odżywiania i wagę, gorzej stan zdrowia.
 
 
Diet - coaching to profesjonalnie prowadzony cykl rozmów, w którym klient stopniowo rozwija swoje kompetencje w zakresie nowego, zdrowego sposobu odżywiania i stylu życia. Pomaga on zrozumieć potrzeby żywieniowe oraz stworzyć taki plan odżywiania, który będzie odpowiadał jego stylowi życia. Istotą diet - coachingu jest wzbudzenie motywacji do zmiany sposobu odżywiania, postępowania i zachowania oraz świadomego stosowania tych umiejętności. Coach prowadzący cykl rozmów jest również specjalistą w zakresie żywienia człowieka.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»