kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Tatyana Gladskih - Fotolia.comWiele się pisze o zdradzających mężczyznach. To oni częściej są postrzegani jako skaczący z kwiatka na kwiatek i bardzo łatwo ulegający porywom serca. Czy to znaczy, ze my, kobiety, jesteśmy wierne jak Penelopa i pozamałżeńskie romanse są nam całkowicie obce? Wyniki badań wskazują, że co czwarta kobieta zdradza swojego stałego partnera.
 
 
© konradbak - Fotolia.comWśród ssaków wiernych jest jedynie 3 procent gatunków. Czy ludzie mieszczą się wśród tego niewielkiego odsetka monogamistów? Spośród 1154 społeczności zbadanych przez antropologów, aż 980 jest poligamicznych. Są przecież pary, które potrafią dochować sobie wierności. Czy można zapewnić sobie monogamiczny związek na całe życie?
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRobert Pattinson i Kristen Stewart wrócili do siebie. Związek aktorów przeszedł niedawno poważny kryzys, kiedy na jaw wyszedł romans Stewart z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i łowca", Rupertem Sandersem.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsWygląda na to, że romans Roberta Pattinsona i Kristen Stewart jest nieodwołalnie zakończony.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRobert Pattinson wyprowadził się z domu, w którym mieszkał wraz z Kristen Stewart.
 
 
© Helder Almeida - Fotolia.comNieważne, czy byliście razem przez kilka tygodni, miesięcy czy też wiele lat – rozstanie zawsze boli tak samo. Czujesz się nic niewarta, a zawód i poczucie osamotnienia sprawiają niemal fizyczny ból. Ciągle powraca też pytanie: dlaczego on odszedł? czego brakowało mu w tym związku?
 
 
Sandra Bullock fot. Alcon EntertainmentSandra Bullock zrobi sobie przerwę od pracy, aby skoncentrować się na roli samotnej matki. Aktorka rozstała się niedawno z mężem, Jessem Jamesem, gdy wyszły na jaw jego zdrady małżeńskie. Laureatka Oscara złożyła już nawet pozew o rozwód.
 
 
Sandra Bullock fot. Warner Bros. PolandSandra Bullock jest już przygotowana do rozpoczęcia sprawy rozwodowej z Jesse Jamesem.
 
 
Co naprawdę dzieje się w <a id="a_nsitsp_3">sypialni</a> Polaków? Czy jesteśmy narodem który ma opory przed eksperymentami w <a id="a_nsitsp_0">łóżku</a>, czy to kolejny, wymyślony przez cudzoziemców, stereotyp Polaka konserwatysty?
 
 
Jak podaje Dziennik.pl, z badań przeprowadzonych przez seksuologa Zbigniewa Izdebskiego wynika, że rozwój internetu przyczynił się do pojawienia nowego rodzaju zdrady partnerskiej. Podniecenia seksualnego w wyniku internetowych flirtów doznaje już około 600 tys. polskich internautów.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»