kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Jag_cz - Fotolia.comSytość sensorycznie specyficzna to trudno brzmiące zjawisko, które jest jednym z powodów naszego większego niż zwykle apetytu, jaki obserwujemy jedząc poza domem. Spotykamy się z nim m.in. podczas naszych wakacyjnych wyjazdów. Szwedzkie stoły w hotelowych restauracjach kuszą swoją innością, egzotyką, nieznanym smakiem, wyglądem i zapachem. Atrakcyjność i odmienność potraw sprawiają, że jemy znacznie więcej niż zwykle.
 
 
Europejczyków zelektryzowały ostatnio doniesienia o śmiertelnych przypadkach zatruć pałeczkami okrężnicy EHEC. Jak dotąd eksperci nie ustalili jeszcze skąd pochodzą produkty, na których znalazła się bakteria. Wszystko wskazuje na to, że centrum zakażenia mieści się na Starym Kontynencie. Wielu Polaków planuje wyjechać na wakacje właśnie do krajów europejskich. W zaistniałej sytuacji powinniśmy wiedzieć, jak postępować, by ustrzec się przed zakażaniem niebezpieczną bakterią.
 
 
Ruszył serwis www.stopbpa.pl, który jest ważnym elementem kampanii informacyjnej poruszającej problem BPA, skierowanej do polskich rodziców. Ma ona za zadanie uświadomić rodzicom, czym jest Bisfenol A i jakie zagrożenia zdrowotne mogą się z nim wiązać, a także wskazać jak unikać nadmiernej ekspozycji na ten związek chemiczny.
 
 
Co zrobić, gdy pociecha wykorzysta moment naszej nieuwagi i zje pięknie wyglądające kuleczki rosnące na przydrożnym krzaczku? Jak pomóc w tych pierwszych, najważniejszych minutach, gdy podejrzewamy u naszego malucha zatrucie toksyczną rośliną lub grzybami?
 
 
Kobiety przez cały rok borykają się z problemami związanymi z miesiączkowaniem, a wakacje to ten czas w roku, kiedy z różnych przyczyn mogą się one nasilać. Słońce, zmiany żywieniowe, alkohol to czynniki, które podczas menstruacji mogą dodatkowo uprzykrzyć nam wypoczynek.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»