kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Firma OSRAM przygotowała aplikację pozwalającą wyliczyć oszczędności, jakie uzyskamy zamieniając tradycyjne żarówki na energooszczędne źródła światła.
 
 
fot. OsramWprawdzie lato już za nami i coraz więcej czasu spędzamy w mieszkaniu, ale nie znaczy to wcale, że nie powinniśmy zadbać o otoczenie naszych domów. Właśnie jesienią i zimą, kiedy szybko robi się ciemno, warto pomyśleć o odpowiednim oświetleniu schodów, ogrodu czy podjazdu do garażu.
 
 
© atomicrooster - Fotolia.comZdecydowana większość, bo aż 82 proc. Polaków nie zdaje sobie sprawy, że najwięcej energii zużywa się na eksploatację budynków - wynika z sondażu "Polacy o oszczędzaniu energii" przeprowadzonego przez TNS OBOP na zlecenie Rockwool Polska.
 
 
fot. ggUrządzając kuchnię sporo czasu powinniśmy poświęcić rozplanowaniu oświetlenia. W dobrze oświetlonej kuchni pracuje się łatwiej i szybciej, a i przyjemniej jest w niej posiedzieć po zakończeniu pracy.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»