kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Firma OSRAM przygotowała aplikację pozwalającą wyliczyć oszczędności, jakie uzyskamy zamieniając tradycyjne żarówki na energooszczędne źródła światła.
 
 
fot. OsramWprawdzie lato już za nami i coraz więcej czasu spędzamy w mieszkaniu, ale nie znaczy to wcale, że nie powinniśmy zadbać o otoczenie naszych domów. Właśnie jesienią i zimą, kiedy szybko robi się ciemno, warto pomyśleć o odpowiednim oświetleniu schodów, ogrodu czy podjazdu do garażu.
 
 
© atomicrooster - Fotolia.comZdecydowana większość, bo aż 82 proc. Polaków nie zdaje sobie sprawy, że najwięcej energii zużywa się na eksploatację budynków - wynika z sondażu "Polacy o oszczędzaniu energii" przeprowadzonego przez TNS OBOP na zlecenie Rockwool Polska.
 
 
fot. ggUrządzając kuchnię sporo czasu powinniśmy poświęcić rozplanowaniu oświetlenia. W dobrze oświetlonej kuchni pracuje się łatwiej i szybciej, a i przyjemniej jest w niej posiedzieć po zakończeniu pracy.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »