kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Scarlett Johansson fot. Kino ŚwiatScarlett Johansson zaręczyła się z Colinem Jostem.
 
 
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsAngelina Jolie, w przeciwieństwie do wielu innych zaręczonych kobiet, chciałaby przytyć przed ślubem.
 
 
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsBrad Pitt i Angelina Jolie ujawnili, że się zaręczyli. Menadżerka Brada Pitta, Cynthia Pett-Dante, potwierdziła to, na co liczyła prasa brukowa od początku związku pary.
 
 
Natalie Portman fot. Best FilmRok 2011 będzie rokiem zmian dla Natalie Portman. Aktorka zaręczyła się i jest w ciąży.
 
 
Jessica Simpson fot. UIPJessica Simpson zaręczyła się z Erikiem Johnsonem. Były futbolista poprosił artystkę o rękę w czwartek, 11 listopada. Informację tę potwierdził rzecznik Simpson.
 
 
Zoe Saldana przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, Keitha Brittona. Gwiazda filmu "Avatar" już niebawem stanie na ślubnym kobiercu z 33-letnim Brittonem, aktorem i dyrektorem portalu internetowego My Fashion Database.
 
 
Byłaś z nim i okazało się, że przez cały związek Cię zdradzał, albo oszukiwał? Ma nieślubne dziecko, był żonaty, chrapał i dłubał w nosie? Może warto przed nim przestrzec inne dziewczyny, żeby omijały go szerokim łukiem i przypadkiem nie wpakowały się w związek z Twoim ex?
 
 
Niedawna wizyta Britney Spears w jednym z butików w Beverly Hills rozbudziła plotki o zaręczynach piosenkarki.
 
 
Były premier Kazimierz Marcinkiewicz w grudniu podjął decyzję o rozwodzie z żoną Marią, z którą ma czworo dzieci. Natomiast już w styczniu kupił pierścionek zaręczynowy i planuje ślub z nową wybranką, poznaną w Londynie.
 
 
fot. W.KrukNa Placu Konstytucji w Warszawie stanęła nietypowa ławka w formie pierścionka zaręczynowego Jedyny® - symbolu miłości i oddania. Ma ona być szczególnym miejscem dla zakochanych. Wykonawcą jest firma W. Kruk.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»