kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Scarlett Johansson fot. Kino ŚwiatScarlett Johansson zaręczyła się z Colinem Jostem.
 
 
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsAngelina Jolie, w przeciwieństwie do wielu innych zaręczonych kobiet, chciałaby przytyć przed ślubem.
 
 
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsBrad Pitt i Angelina Jolie ujawnili, że się zaręczyli. Menadżerka Brada Pitta, Cynthia Pett-Dante, potwierdziła to, na co liczyła prasa brukowa od początku związku pary.
 
 
Natalie Portman fot. Best FilmRok 2011 będzie rokiem zmian dla Natalie Portman. Aktorka zaręczyła się i jest w ciąży.
 
 
Jessica Simpson fot. UIPJessica Simpson zaręczyła się z Erikiem Johnsonem. Były futbolista poprosił artystkę o rękę w czwartek, 11 listopada. Informację tę potwierdził rzecznik Simpson.
 
 
Zoe Saldana przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, Keitha Brittona. Gwiazda filmu "Avatar" już niebawem stanie na ślubnym kobiercu z 33-letnim Brittonem, aktorem i dyrektorem portalu internetowego My Fashion Database.
 
 
Byłaś z nim i okazało się, że przez cały związek Cię zdradzał, albo oszukiwał? Ma nieślubne dziecko, był żonaty, chrapał i dłubał w nosie? Może warto przed nim przestrzec inne dziewczyny, żeby omijały go szerokim łukiem i przypadkiem nie wpakowały się w związek z Twoim ex?
 
 
Niedawna wizyta Britney Spears w jednym z butików w Beverly Hills rozbudziła plotki o zaręczynach piosenkarki.
 
 
Były premier Kazimierz Marcinkiewicz w grudniu podjął decyzję o rozwodzie z żoną Marią, z którą ma czworo dzieci. Natomiast już w styczniu kupił pierścionek zaręczynowy i planuje ślub z nową wybranką, poznaną w Londynie.
 
 
fot. W.KrukNa Placu Konstytucji w Warszawie stanęła nietypowa ławka w formie pierścionka zaręczynowego Jedyny® - symbolu miłości i oddania. Ma ona być szczególnym miejscem dla zakochanych. Wykonawcą jest firma W. Kruk.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »