kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© racamani - Fotolia.comTylko od dobrej woli sprzedawcy zależy zwrot prezentu, który nie ma wad, a który po prostu nie podoba się obdarowanemu. Jeżeli sprzedawca zgodzi się na to rozwiązanie, może określić własne warunki takiego zwrotu. O czym powinniśmy pamiętać, kupując prezenty?
 
 
fot. eBroker.plZakupy grupowe, promocje, wyprzedaże? Wszyscy zwracamy na nie uwagę. Popularność portali oferujących znaczne zniżki na produkty i usługi rośnie z dnia na dzień, a ilość dostępnych rabatów mnoży się jak grzyby po deszczu. Jak zyskać dostęp do wszystkich okazji w jednym miejscu?
 
 
© Brian Jackson - Fotolia.comW ostatnich latach nastąpił swoisty boom na zakupy dokonywane przez Internet. Wszystkie dostępne dane wskazują na to, że w ciągu kilku następnych lat rynek handlu internetowego będzie rósł nadal. Polscy internauci przyzwyczaili się już do tej formy zakupów. Są coraz lepiej wyedukowani, świadomi bezpieczeństwa transakcji zawieranych w sieci, co niewątpliwie przekłada się na wzrost ilości dokonywanych operacji finansowych.
 
 
Trzy razy tańsza szminka, 90 zł mniej za perfumy i 50 zł oszczędności na sprzęcie cyfrowym – tyle można zyskać, kupując w amerykańskich sklepach internetowych.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»