kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Johnny Depp do dziś wspomina chwilę, w której zakochał się w Vanessie Paradis. Aktor poznał swoją obecną partnerkę 13 lat temu, w paryskim hotelu.
 
 
fot. Feromony.plAmerykańskie badania potwierdzają, że nasza atrakcyjność latem wzrasta aż o 22,6 %. Okazuje się, że za wszystkim stoją feromony, które, wraz z nadejściem wysokich temperatur, ludzkie ciało wydziela intensywniej.
 
 
Co prawda za oknami jeszcze chłodno, ale coraz częściej na twarzach możemy już poczuć ciepłe promienie słoneczne, a za oknem obserwować dłuższe dni. Nasze samopoczucie zdecydowanie się poprawia, a wizja zbliżającego się lata sprzyja nowym związkom.
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comJest nas na świecie około 6 miliardów, więc teoretycznie znalezienie odpowiedniego partnera nie powinno nam sprawiać większego kłopotu – jest w końcu w czym wybierać. Co jednak sprawia, że spośród tak dużej liczby osób wybieramy właśnie tego jedynego? Czy to tylko przypadek, że do jednych czujemy nieodparty pociąg niemalże od pierwszego wejrzenia, a od innych nas, nie wiadomo właściwie dlaczego, odrzuca? Naukowcy wyodrębnili zestaw cech, które mają największy wpływ na nasze wybory dotyczące partnerów:
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »