kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Johnny Depp do dziś wspomina chwilę, w której zakochał się w Vanessie Paradis. Aktor poznał swoją obecną partnerkę 13 lat temu, w paryskim hotelu.
 
 
fot. Feromony.plAmerykańskie badania potwierdzają, że nasza atrakcyjność latem wzrasta aż o 22,6 %. Okazuje się, że za wszystkim stoją feromony, które, wraz z nadejściem wysokich temperatur, ludzkie ciało wydziela intensywniej.
 
 
Co prawda za oknami jeszcze chłodno, ale coraz częściej na twarzach możemy już poczuć ciepłe promienie słoneczne, a za oknem obserwować dłuższe dni. Nasze samopoczucie zdecydowanie się poprawia, a wizja zbliżającego się lata sprzyja nowym związkom.
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comJest nas na świecie około 6 miliardów, więc teoretycznie znalezienie odpowiedniego partnera nie powinno nam sprawiać większego kłopotu – jest w końcu w czym wybierać. Co jednak sprawia, że spośród tak dużej liczby osób wybieramy właśnie tego jedynego? Czy to tylko przypadek, że do jednych czujemy nieodparty pociąg niemalże od pierwszego wejrzenia, a od innych nas, nie wiadomo właściwie dlaczego, odrzuca? Naukowcy wyodrębnili zestaw cech, które mają największy wpływ na nasze wybory dotyczące partnerów:
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»