kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. homebook.pl_Michal_Sas_TymowskiWyspa kuchenna jest ciekawą i funkcjonalną propozycją aranżacji wnętrza, która przy okazji jest też modnym rozwiązaniem. Posiadanie wyspy w kuchni stało się bardzo popularne, a osoby, które się na nią decydują chwalą zwłaszcza możliwości, jakie dzięki niej pojawiają się w naszych czterech kątach. Jak wkomponować wyspę kuchenną w naszą przestrzeń podpowiada Anna Poprawska, dekorator wnętrz portalu Homebook.pl
 
 
fot. KomandorByć może korytarz nie jest najważniejszym pomieszczeniem w domu - spędzamy w nim przecież zaledwie chwilkę, w czasie której wkładamy lub zdejmujemy buty i okrycie wierzchnie. Z drugiej strony jest pierwszą przestrzenią, z jaką mają do czynienia goście wchodzący do naszego domu. Bez wątpienia natomiast przedpokój bywa najtrudniejszą aranżacyjnie częścią mieszkania, gdy chcemy pogodzić funkcję użytecznego schowka, pojemnej szafy i estetycznej reprezentacji tego, co będzie się działo w dalszej części wnętrza.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»