kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. homebook.pl_Michal_Sas_TymowskiWyspa kuchenna jest ciekawą i funkcjonalną propozycją aranżacji wnętrza, która przy okazji jest też modnym rozwiązaniem. Posiadanie wyspy w kuchni stało się bardzo popularne, a osoby, które się na nią decydują chwalą zwłaszcza możliwości, jakie dzięki niej pojawiają się w naszych czterech kątach. Jak wkomponować wyspę kuchenną w naszą przestrzeń podpowiada Anna Poprawska, dekorator wnętrz portalu Homebook.pl
 
 
fot. KomandorByć może korytarz nie jest najważniejszym pomieszczeniem w domu - spędzamy w nim przecież zaledwie chwilkę, w czasie której wkładamy lub zdejmujemy buty i okrycie wierzchnie. Z drugiej strony jest pierwszą przestrzenią, z jaką mają do czynienia goście wchodzący do naszego domu. Bez wątpienia natomiast przedpokój bywa najtrudniejszą aranżacyjnie częścią mieszkania, gdy chcemy pogodzić funkcję użytecznego schowka, pojemnej szafy i estetycznej reprezentacji tego, co będzie się działo w dalszej części wnętrza.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »