kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Zabieg kolagenowyDo 9 lutego czyli do Ostatków potrwa karnawałowe szaleństwo. Co zrobić, aby w tym czasie wyglądać pięknie i promiennie? Z pomocą przychodzą zabiegi, które pomogą zadbać o urodę w odpowiedni sposób, a do tego poprawią nasze samopoczucie przed „wielkim wyjściem”.
 
 
fot. W ciążyWiele kobiet oczekujących dziecka narzeka na stan swojej cery. Zdaniem ekspertów zmiany dermatologiczne w ciąży to normalny stan. Nie oznacza jednak, że jeśli odczuwamy z tego powodu dyskomfort, musimy się na nie godzić. Które zabiegi kosmetyczne są bezpieczne w ciąży, a których lepiej unikać?
 
 
fot. DermedKażda kobieta pragnie czuć się piękna i atrakcyjna. Najlepiej, by ten stan trwał 24 godziny na dobę. Niestety, w codziennej gonitwie często brakuje czasu na to, by odpowiednio zadbać o siebie. Międzynarodowy Dzień Urody to idealny moment, żeby zwolnić tempo i zrobić coś tylko dla siebie.
 
 
fot. DermedLeczenie zimnem to praktyka stosowana do poprawiania stanu zdrowia od wielu setek lat. Lekarze są zgodni, że zimno uśmierza ból, przyśpiesza proces gojenia ran i ma zbawienne działanie na skórę. Także w Polsce można korzystać już z zabiegów, których podstawą jest użycie niskich temperatur.
 
 
fot. DermedKultura i media programują nas na bycie pięknymi. Ulegają temu nawet dorastające dziewczynki, nierzadko przypłacając to w wieku dojrzewania kompleksami, brakiem poczucia własnej wartości i pogonią za Ideałem. Czy rodzice bez oporów powinni pozwalać swoim córkom na dbanie o urodę? Czy powinni się godzić na wizyty nastolatek w gabinecie kosmetycznym?
 
 
19 grudnia w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie odbędzie się kolejna modowa impreza. Oprócz odzieży i dodatków w ofercie są rownież zabiegi kosmetyczne, porady stylistów również w doborze biżuterii i liczne konkursy. Tym razem zaproszone są wyłącznie kobiety. Po prostu Ladies Day!
 
 
Czy istnieje sposób, aby przywrócić skórze sprężystość, a ciału piękną figurę? Proces dbania o ciało możemy wspomóc zabiegami kosmetycznymi - doskonałym uzupełnieniem naszych starań może być zabieg endermologii.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»