kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Metody na pozbycie się tłuszczyku_ fot. Fotolia.comNadchodzi wiosna a wraz z nią nowa, lżejsza garderoba. To czas, w którym zastanawiamy się często jak pozbyć się nadmiernego, zimowego tłuszczyku. Są sposoby, aby pożegnać się z nim szybko i bezproblemowo. Z pomocą przychodzą wyszczuplajace zabiegi last minute.
 
 
fot.  www.endermologia-gabinety.plWiększość kobiet ma genetycznie uwarunkowane skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej. Najczęściej tłuszcz jest zlokalizowany na brzuchu, biodrach pośladkach i udach. Są obszary, na których tkanka tłuszczowa utrzymuje się w naturalny sposób – pomimo diety i aktywności fizycznej.
 
 
fot. www.medyczne-fbi.plKobieta XXI wieku? Przedziwne stworzenie. Pracuje 12 godzin, wychowuje dzieci, prowadzi designerski dom, kocha swojego partnera i spędza z nim cudowne chwile, a do tego jest zawsze świeża, modnie ubrana i piękna! Żart? Niezupełnie - tak właśnie wygląda życie kobiety sukcesu.
 
 
fot. DermedJeszcze do niedawna jedyną metodą osiągnięcia idealnego wyglądu była chirurgia plastyczna. Dziś, dzięki najnowocześniejszym odkryciom medycyny estetycznej, pożądany efekt można uzyskać bez skalpela - za pomocą bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów. Gabinety, działające w tej branży, wyrastają jak grzyby po deszczu. Czy rzeczywiście każdy z nich jest godny zaufania? Czym się kierować przy wyborze specjalisty? Na co zwrócić uwagę? Jak się okazuje, Polacy wciąż mają w tej dziedzinie wielkie braki.
 
 
Endermologia łączy elementy masażu wykonywanego przez specjalistyczne urządzenie z działaniem podciśnienia. Skóra jest najpierw zasysana, potem zaś rozmasowywana przez odpowiednie rolki. W efekcie następuje rozbicie struktury tkanki łącznej oraz zwiększenie jej lipozy, a także wzrasta synteza kolagenu.
 
 
Szczupła, zgrabna sylwetka i jedwabiście gładka, jędrna skóra to marzenie każdej kobiety. Można je urzeczywistnić, używając nowych kosmetyków do pielęgnacji ciała AA expresso SLIM.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»