kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© AndersonRise - Fotolia.comPoczątek nowego roku to w wielu sklepach czas wielkich wyprzedaży. Choć jeszcze kilka dni temu byliśmy kuszeni świąteczną ofertą, to chyba trzeba powoli przyzwyczaić się do tego, że akcje promocyjne sklepów odzieżowych, księgarni, sklepów z zabawkami czy elektroniką stają w tym okresie roku tradycją. Wielu z nas skorzysta z tych ofert zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.
 
 
Minęły dopiero pierwsze dni kalendarzowej zimy, a sklepy już ogłaszają wyprzedaż zimowej kolekcji ubrań. Jak reagujesz? A) świat zwariował!, B) świetnie, mam okazję kupić aktualną kolekcję nawet o połowę taniej! Obie odpowiedzi są dobre, ale tylko jedna pozwoli ci nosić najmodniejsze ciuchy w sezonie. Zanim w stanie pobudzenia na samą myśl o tych wszystkich okazjach, wpadniesz do sklepu przeczytaj nasze rady, by ustrzec się błędów i nie wydać za dużo zamiast zaoszczędzić.
 
 
© rezachka - Fotolia.comSezonowe wyprzedaże z roku na rok stają się coraz popularniejsze wśród Polaków, którzy tłumnie odwiedzają centra handlowe w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych okazji. Obniżki rzędu 60-70 procent, na jakie liczymy wyruszając na zakupy, zwykle jednak są tylko zręcznym zabiegiem marketingowym i nijak mają się do matematyki.
 
 
Jeśli czegoś nie można kupić w Londynie, oznacza to, że to w ogóle nie istnieje. Znajdziemy tam marki popularne, na każdą kieszeń oraz prawdziwe perełki designerskie dla tych, którzy cenią sobie niepowtarzalny charakter garderoby. A zatem, wyruszamy za zakupy!
 
 
Rok 2009 rozpoczął się na dobre i przyszedł czas na realizowanie noworocznych postanowień. Jeżeli obiecywaliśmy sobie, że będziemy mniej wydawać na kolejne bluzki, sukienki i swetry to właśnie teraz jest dobry moment, aby czerpać przyjemność z zakupów wydając naprawdę małe pieniądze...
 
 
© rezachka - Fotolia.comNie tylko kobiety wiedzą, że warto kupować w czasie wyprzedaży. Tańsze ubrania, buty, dodatki, a także sprzęt elektroniczny – można trafić na prawdziwą okazję. Z sezonowych obniżek cen w renomowanych domach towarowych korzystają nawet gwiazdy. Chcesz skorzystać z wyprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach europejskich? Nie bój się, jako konsument masz wszędzie takie same prawa.
 
 
Eva Longoria, aktorka znana między innymi z serialu „Gotowe na wszystko”, otwarła wielką wyprzedaż zimową w londyńskim Harrodsie.
 
 
Wyprzedaże trwają obecnie niemal cały rok. Oprócz tych „tradycyjnych” letnich i zimowych mamy do czynienia z wyprzedażami świątecznymi, noworocznymi, czy związanymi z wieloma innymi okazjami. Właściwie zawsze możemy się natknąć na jakąś wyprzedaż. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą w dokonaniu zakupów.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»