kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© AndersonRise - Fotolia.comPoczątek nowego roku to w wielu sklepach czas wielkich wyprzedaży. Choć jeszcze kilka dni temu byliśmy kuszeni świąteczną ofertą, to chyba trzeba powoli przyzwyczaić się do tego, że akcje promocyjne sklepów odzieżowych, księgarni, sklepów z zabawkami czy elektroniką stają w tym okresie roku tradycją. Wielu z nas skorzysta z tych ofert zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.
 
 
Minęły dopiero pierwsze dni kalendarzowej zimy, a sklepy już ogłaszają wyprzedaż zimowej kolekcji ubrań. Jak reagujesz? A) świat zwariował!, B) świetnie, mam okazję kupić aktualną kolekcję nawet o połowę taniej! Obie odpowiedzi są dobre, ale tylko jedna pozwoli ci nosić najmodniejsze ciuchy w sezonie. Zanim w stanie pobudzenia na samą myśl o tych wszystkich okazjach, wpadniesz do sklepu przeczytaj nasze rady, by ustrzec się błędów i nie wydać za dużo zamiast zaoszczędzić.
 
 
© rezachka - Fotolia.comSezonowe wyprzedaże z roku na rok stają się coraz popularniejsze wśród Polaków, którzy tłumnie odwiedzają centra handlowe w poszukiwaniu najatrakcyjniejszych okazji. Obniżki rzędu 60-70 procent, na jakie liczymy wyruszając na zakupy, zwykle jednak są tylko zręcznym zabiegiem marketingowym i nijak mają się do matematyki.
 
 
Jeśli czegoś nie można kupić w Londynie, oznacza to, że to w ogóle nie istnieje. Znajdziemy tam marki popularne, na każdą kieszeń oraz prawdziwe perełki designerskie dla tych, którzy cenią sobie niepowtarzalny charakter garderoby. A zatem, wyruszamy za zakupy!
 
 
Rok 2009 rozpoczął się na dobre i przyszedł czas na realizowanie noworocznych postanowień. Jeżeli obiecywaliśmy sobie, że będziemy mniej wydawać na kolejne bluzki, sukienki i swetry to właśnie teraz jest dobry moment, aby czerpać przyjemność z zakupów wydając naprawdę małe pieniądze...
 
 
© rezachka - Fotolia.comNie tylko kobiety wiedzą, że warto kupować w czasie wyprzedaży. Tańsze ubrania, buty, dodatki, a także sprzęt elektroniczny – można trafić na prawdziwą okazję. Z sezonowych obniżek cen w renomowanych domach towarowych korzystają nawet gwiazdy. Chcesz skorzystać z wyprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach europejskich? Nie bój się, jako konsument masz wszędzie takie same prawa.
 
 
Eva Longoria, aktorka znana między innymi z serialu „Gotowe na wszystko”, otwarła wielką wyprzedaż zimową w londyńskim Harrodsie.
 
 
Wyprzedaże trwają obecnie niemal cały rok. Oprócz tych „tradycyjnych” letnich i zimowych mamy do czynienia z wyprzedażami świątecznymi, noworocznymi, czy związanymi z wieloma innymi okazjami. Właściwie zawsze możemy się natknąć na jakąś wyprzedaż. Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pomogą w dokonaniu zakupów.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »