kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Janni - Fotolia.comWakacje to idealny moment na zmiany w aranżacji wnętrza oraz wymianę niektórych urządzeń lub mebli. Wystarczy przestawienie mebli, dokupienie drobnych dekoracji lub kolorowy akcent, aby twoje wnętrze zyskało nowy klimat.
 
 
fot. jadlikDrewno jest cenionym surowcem meblarskim, wciąż najczęściej wykorzystywanym przez wytwórców. Istnieje wiele metod produkcji drewnianych mebli, jednak wciąż największym uznaniem cieszą się artykuły z drewna litego.
 
 
Dostępność wielkich sklepów z wyposażeniem wnętrz rozleniwia wyobraźnię. Z braku czasu i pomysłu decydujemy się na sprawdzone, typowe, niczym szczególnym niewyróżniające się meble powstające w tysiącach egzemplarzy. Z takim wyborem łączy się nuda i swego rodzaju nijakość.
 
 
Tajemnica dobrze rozpoczętego dnia nie leży wyłącznie w tym, którą nogą staniesz na podłodze. Ważne, by pobudzić zmysły odczuciem miłego chłodu lub ciepłej miękkości, czyli tym, co sprawa nam przyjemność.
 
 
Przyjście na świat dziecka to nie tylko ogromna radość dla mamy i taty, ale także postawienie do góry nogami ich dotychczasowego rytmu i trybu życia. Największe tornado przechodzi po zacisznym i uporządkowanym do tej pory mieszkaniu...
 
 
fot. CASIOW aranżacji wnętrz kluczową rolę odgrywają dodatki. To one nadają przestrzeni niepowtarzalny charakter i decydują o jego klimacie. Obecnie architekci chętnie powracają do XVII-wiecznych projektów mających na celu „ocieplania wnętrza” przy wykorzystaniu instrumentów muzycznych. Największą popularnością cieszą się dziś pianina i fortepiany.
 
 
Nadeszła zima, wraz z nią śnieg, deszcz i błoto. Aby uchronić nasze mieszkanie przed brudem przynoszonym z zewnątrz, warto zastosować dwa rodzaje wycieraczek: zewnętrzną, służącą do usuwania błota lub śniegu oraz wewnętrzną, przeznaczoną do osuszania i wycierania butów.
 
 
fot. Decor 2007Decor 2007 - Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz odbędą się w dniach 1-2 września, równolegle Targami Mieszkań i Domów. Impreza przeznaczona jest zarówno dla tych, którzy dopiero szukają pomysłu na urządzenie nowego mieszkania jak i dla tych, którzy poszukują nowych inspiracji i pretekstu do remontu.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »