kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. łóżko do sypialniDobór odpowiedniego łóżka do sypialni wyrasta często z chęci o posiadania pięknego mebla, który pozwoli wypocząć po trudach codzienności. Jak poprawić komfort naszego snu? Czy wysokość łóżka ma jakiś wpływ na nasze samopoczucie? Jakie elementy należy uwzględnić, dobierając łóżko do sypialni?
 
 
fot. infowire.plAż 81% polskich dzieci spędza ferie w domu. Zaledwie niewielka grupa dzieci (19 procent) wyjedzie w tym roku na zimowy wypoczynek - wynika z badania Barometr Providenta. Największą grupę uczniów, którzy wyjadą na ferie stanowią gimnazjaliści, następnie dzieci ze szkół podstawowych. Tylko 2 procent dzieci powinno spodziewać się rodzinnego wyjazdu.
 
 
fot. Ferie w domuNie każdy rodzic może sobie pozwolić na wysłanie dziecka na zimowisko w górach. To nie jedyny sposób na spędzanie ferii zimowych. Przerwę w zajęciach szkolnych można wykorzystać w inny sposób. Oto kilka pomysłów na kreatywne, atrakcyjne ferie zimowe, w czasie których dzieci nie będą się nudziły.
 
 
fot. Wakacje z biurem podróżyPrzed nami upragnione lato i sezon wyjazdów wypoczynkowych. Jeżeli powierzamy organizację naszego urlopu biuru podróży, powinniśmy znać jego obowiązki i zapisy, które powinny pojawić się w umowach. Jakie zobowiązania ma organizator wypoczynku? Czy biuro powinno informować o prawdopodobieństwie wystąpienia np. ataków terrorystycznych w kraju, do którego chcemy wyjechać?
 
 
fot. Teneryfa_HiszpaniaHiszpania od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich turystów. Szczególnie upodobaliśmy sobie tamtejsze wyspy - Fuerteventura, Teneryfa, Majorka, Lanzarote oraz Gran Canaria. Czym kuszą polskich turystów sprawdził Travelplanet.pl.
 
 
fot. AliganzaChcesz prezentować się w stylu glamour w modnym górskim kurorcie? Zamierzasz oddawać się „białemu szaleństwu” czy spacerować po zakopiańskich Krupówkach? Pamiętaj o odpowiednim, ciepłym ubiorze. Warto też poświęcić chwilę na przygotowanie odpowiedniej stylizacji, aby móc cieszyć się w pełni zimową atmosferą.
 
 
fot. Rozgrzej swój mózgWielu rodziców już teraz zastanawia się, jakie atrakcje zapewnić swoim dzieciom w czasie zimowych ferii. Jeśli chcemy, aby nasza pociecha rozgrzała nieco mózg zimą, warto zdecydować na nieco mniej konwencjonalne spędzanie wolnego czasu, np. w Centrum Nauki Kopernik.
 
 
fot. Klub Gaja. Tomek Pikuła-Rzeka Roku 2013-WieprzówkaW organizowanym przez Klub Gaja konkursie na Rzekę Roku 2014 wybrano finalistki. Spośród ponad czterdziestu zgłoszeń jury konkursowe wybrało jedenaście polskich rzek. To druga edycja konkursu w ramach programu „Zaadoptuj rzekę”, w której poszukiwano szczególnych miejsc nad rzekami, istotnych dla przyrody, historii i kultury danej społeczności lokalnej. Rzekę - zwyciężczynię poznamy we wrześniu.
 
 
© Gennadiy Poznyakov - Fotolia.comCo roku w okresie wakacyjnym media informują o przypadkach uchybień i nadużyć przy organizacji wypoczynku dzieci. Niesprawny autokar, niewykwalifikowana kadra czy złe warunki sanitarne – przykłady można mnożyć. Takich sytuacji obawiają się rodzice, którzy wysyłają swoją pociechę na obóz czy kolonię. Jak unikać takich zagrożeń i jak sprawić, by dziecięce wakacje były bezpieczne?
 
 
fot. travelplanet. relaks2Polacy swoje pierwsze dłuższe urlopy zaplanowali właśnie na maj. Długi weekend to już tradycyjnie czas, kiedy chcemy choćby na krótki czas porzucić obowiązki i oddać się błogiemu lenistwu. Gdzie w tym roku wybiorą się na wiosenny wypoczynek Polacy? Jak i za ile spędzimy w tym roku majówki?
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»