kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Wielkanocna babaWielkanocna babka jest jednym z obowiązkowych dań na świątecznym stole. W Polsce tradycja jej wypieku sięga aż XVII wieku. Jak przyrządzić pyszną, puszystą babę w domowym zaciszu? Jak zaskoczyć rodzinę i gości wyjątkowym smakiem tego wielkanocnego przysmaku?
 
 
fot. muffinki z suszoną żurawinąMuffinki stały się w naszym kraju bardzo modnym wypiekiem, który jest chętnie przygotowywany w każdym domu. Ich miłośnicy przygotowują je w różnych smakach. Dziś proponujemy muffinki z suszoną żurawiną, które są idealnym przysmakiem na długie, jesienne wieczory.
 
 
fot. MSM MOŃKI. FotoliaMuffinki to ostatnio bardzo modne ciasteczka. Ich wielbiciele starają się przygotowywać je w różnych smakach i wariantach. Najpopularniejsze muffinki to babeczki w wersji na słodko. A może zamiast tradycyjnych składników, spróbować ich w wersji wytrawnej? Przedstawiamy przepis na muffinki z żółtym serem na ostro.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»