kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Pavle - Fotolia.comSkuteczne wybielanie zębów nie zawsze przypomina bieg na setkę. Dla niektórych to nie ekspresowy zabieg, lecz długotrwały maraton. Dowiedz się, z jakich etapów powinno się składać zdrowe wybielanie. I przygotuj się na przeszkody, które pokonasz ramię w ramię z dentystą.
 
 
Szpara między górnymi jedynkami, przebarwienia, czy też krzywe uzębienie bardzo często jest powodem, dla którego wstydzimy się uśmiechać. W Międzynarodowy Dzień Uśmiechu, który w tym roku wypada 7 października, stomatologowie mają dla pacjentów dobrą wiadomość – wady te można w prosty i szybki sposób zniwelować.
 
 
Połyskujący błyszczyk do ust i luksusowa szminka nie wystarczą, by mieć hollywoodzki uśmiech. W podręcznej kosmetyczce Królowej Uśmiechu znajdą się takie nowinki, jak błyszczyki do zębów oraz sztyfty i mazaki wybielające. Do użycia w każdej chwili!
 
 
Szybko, bo w jeden dzień na fotelu dentystycznym czy raczej powoli ale za to regularnie, przez wiele nocy? Jak najskuteczniej wybielić zęby? Specjaliści odpowiadają: nie ma jednej uniwersalnej metody. Wszystko zależy od indywidualnych warunków i oczekiwań pacjenta.
 
 
© Kurhan - Fotolia.comBiały uśmiech to dziś synonim sukcesu i pozycji zawodowej. Nic więc dziwnego, że wybielanie zębów stało się bardzo popularne – któż w końcu nie chce piękniej wyglądać i być odbierany jako osoba dbająca o siebie? Jednak, aby efekt był naprawdę skuteczny oraz długotrwały, najlepiej jest oddać się w ręce specjalistów z profesjonalnej kliniki dentystycznej.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»