kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Tammy Parditka - Fotolia.comDo najpopularniejszych chorób ust zalicza się afty, zajady oraz opryszczkę. Problemy te mogą pojawić się o każdej porze roku i są zwykle sygnałem, że mamy obniżoną odporność i zmagamy się z infekcjami czy innymi chorobami. Jak radzić sobie z chorobami ust?
 
 
©  Syda Productions - Fotolia.comZmiany temperatury, zimny wiatr, mróz – nasze usta nie lubią jesiennej i zimowej aury. Nieprzyjemne pieczenie i przesuszenie to objawy, które obwieszczają konieczność większej dbałości o naskórek warg. Jak pielęgnować usta, aby cieszyć się pięknym uśmiechem?
 
 
fot. maslokakaowe.comKiedy temperatura spada poniżej zera, nasze ciało jest szczególnie narażone na skutki obcowania z nią. Zimą zadbać powinniśmy szczególnie o te partie ciała, które narażone są na kontakt z zimnym i suchym powietrzem.
 
 
Mamy już dosyć długiej zimy i tęsknimy za wiosennymi barwami. Chętnie kupujemy nowe ubrania w pastelowych, świeżych kolorach. Zmieńmy też makijaż. W sklepach dostępne są już wiosenne kolekcje wielu kosmetycznych marek.
 
 
© Alexey Zarodov - Fotolia.comMakijaż, który codziennie wygląda świeżo, nigdy się nie rozmazuje, nie wymaga poświęcania mu czasu i utrzymuje się 4-5 lat? To właśnie makijaż permanentny.
 
 
© konradbak - Fotolia.comFryzury i makijaże z wybiegów mody są dopełnieniem kreowanych trendów i inspirują nas do eksperymentów z własnym wyglądem. Dzięki odpowiedniemu doborowi produktów kosmetycznych możemy, bez potrzeby skalpela, zakamuflować niedoskonałości naszej urody, a nawet ukryć zmarszczki.
 
 
Święta i karnawał to czas kiedy chcemy być najpiękniejsze. Ale jest to też okres natłoku zajęć, mnóstwa prac w kuchni, sprzątania, biegania po sklepach. W związku z tym czasami przed ważnym dla nas wyjściem, imprezą czy spotkaniem czujemy się przemęczone i zestresowane, a nasze ciało pokazuje to całemu światu. I tu z pomocą przychodzą nam kosmetyki.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»