kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Tammy Parditka - Fotolia.comDo najpopularniejszych chorób ust zalicza się afty, zajady oraz opryszczkę. Problemy te mogą pojawić się o każdej porze roku i są zwykle sygnałem, że mamy obniżoną odporność i zmagamy się z infekcjami czy innymi chorobami. Jak radzić sobie z chorobami ust?
 
 
©  Syda Productions - Fotolia.comZmiany temperatury, zimny wiatr, mróz – nasze usta nie lubią jesiennej i zimowej aury. Nieprzyjemne pieczenie i przesuszenie to objawy, które obwieszczają konieczność większej dbałości o naskórek warg. Jak pielęgnować usta, aby cieszyć się pięknym uśmiechem?
 
 
fot. maslokakaowe.comKiedy temperatura spada poniżej zera, nasze ciało jest szczególnie narażone na skutki obcowania z nią. Zimą zadbać powinniśmy szczególnie o te partie ciała, które narażone są na kontakt z zimnym i suchym powietrzem.
 
 
Mamy już dosyć długiej zimy i tęsknimy za wiosennymi barwami. Chętnie kupujemy nowe ubrania w pastelowych, świeżych kolorach. Zmieńmy też makijaż. W sklepach dostępne są już wiosenne kolekcje wielu kosmetycznych marek.
 
 
© Alexey Zarodov - Fotolia.comMakijaż, który codziennie wygląda świeżo, nigdy się nie rozmazuje, nie wymaga poświęcania mu czasu i utrzymuje się 4-5 lat? To właśnie makijaż permanentny.
 
 
© konradbak - Fotolia.comFryzury i makijaże z wybiegów mody są dopełnieniem kreowanych trendów i inspirują nas do eksperymentów z własnym wyglądem. Dzięki odpowiedniemu doborowi produktów kosmetycznych możemy, bez potrzeby skalpela, zakamuflować niedoskonałości naszej urody, a nawet ukryć zmarszczki.
 
 
Święta i karnawał to czas kiedy chcemy być najpiękniejsze. Ale jest to też okres natłoku zajęć, mnóstwa prac w kuchni, sprzątania, biegania po sklepach. W związku z tym czasami przed ważnym dla nas wyjściem, imprezą czy spotkaniem czujemy się przemęczone i zestresowane, a nasze ciało pokazuje to całemu światu. I tu z pomocą przychodzą nam kosmetyki.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »