kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ zęby_49274325_absolutimages - Fotolia.comDobry wizerunek ułatwia codzienne relacje w pracy, ale też i w życiu osobistym. Ważną jego częścią jest piękny, biały uśmiech. Braki w uzębieniu szpecą, a przy tym negatywnie wpływają na naszą samoocenę. Jedną z możliwości naprawy niepełnego uśmiechu są implanty.
 
 
fot. ból zębaDlaczego nie lubimy dentystów? Wszystkiemu winne jest leczenie kanałowe, które zyskało najgorszą sławę wśród pacjentów. Zabieg ten uchodzi za bardzo bolesny i wymagający kilku wizyt u dentysty. Medycyna jednak rozwija się i jak przekonują dziś stomatolodzy, kanałówki nie należy się już bać.
 
 
fot. licówkiKażdy z nas chce się cieszyć pięknym i białym uśmiechem. Nic dziwnego, że stan uzębienia bywa przyczyną kompleksów czy niskiej samooceny. Rozwój stomatologii pozwala dziś na to, aby poprawić i wyleczyć w zasadzie każdy ząb. Jednym ze sposobów niwelowania defektów estetycznych są licówki - bardzo cienkie płatki porcelany, które od kilku lat cieszą się zainteresowaniem pacjentów polskich gabinetów stomatologicznych.
 
 
Szpara między górnymi jedynkami, przebarwienia, czy też krzywe uzębienie bardzo często jest powodem, dla którego wstydzimy się uśmiechać. W Międzynarodowy Dzień Uśmiechu, który w tym roku wypada 7 października, stomatologowie mają dla pacjentów dobrą wiadomość – wady te można w prosty i szybki sposób zniwelować.
 
 
Ile razy marzyłeś, by wokół ciebie ludzie chodzili bardziej uśmiechnięci? Jak często pragnąłeś najmniejszych przejawów życzliwości ze strony współpasażerów komunikacji miejskiej, kierowców w korku, mijanych przechodniów czy kolegów w pracy i na uczelni? Dlatego Wrocław 21 listopada już po raz drugi obchodzi Dzień Życzliwości.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»