kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

©  Lev Dolgatsjov - Fotolia.comTrzydzieste urodziny są przez wielu traktowane jako symboliczna granica rozpoczęcia prawdziwego życia. Przekroczenie magicznej bariery wiekowej jest przejściem z młodości w dorosłość. Na te wyjątkowe urodziny należałoby wybrać odpowiedni prezent. Niezależnie od płci obdarowanego istotne jest to, aby był on nieszablonowy i nie przypominał o upływie czasu.
 
 
Paris Hilton fot. Warner Music PolandParis Hilton panicznie boi się przekroczenia trzydziestki. Gwiazda skończy 30 lat już w przyszłym tygodniu. Choć liczba ta nieco ją przeraża, Hilton uczci urodziny we właściwy sobie sposób.
 
 
W ubiegłą sobotę w Planet Hollywood Hotel w Las Vegas odbyła się impreza urodzinowa gwiazdy „Słonecznego patrolu”, aktorki i modelki – Pameli Anderson. Zarówno dekoracje, jak i tort urodzinowy były w ulubionym kolorze jubilatki – różowym.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »