kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ umowa_24351382_Anna - Fotolia.comDla wielu Polaków rozliczenie dochodów uzyskanych poza ojczyzną stanowi poważny problem. Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę przy wypełnianiu zeznania podatkowego, aby uniknąć problemów z fiskusem oraz kłopotów wynikających z podwójnego opodatkowania?
 
 
fot. @ umowa_39323050_pressmaster - Fotolia.comMaj i czerwiec to miesiące, w których maturzyści, studenci czy świeżo upieczeni absolwenci po raz pierwszy wkraczają na rynek pracy. Aby móc podjąć zatrudnienie w wakacje, poszukiwania pracy trzeba zacząć już teraz. Zanim jednak będziemy wypełniać zawodowe obowiązki, warto sprawdzić, jakie umowy mogą zaproponować nam pracodawcy. Jak wybrać najkorzystniejszą umowę?
 
 
Oferty mieszkaniowe możemy wybierać zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Każda opcja ma oczywiście swoje zalety, jak i wady. Przewagą mieszkań z rynku pierwotnego jest to, że kupujemy je jako zupełnie nowe i możemy od początku sami urządzać. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na zakup własnego M od dewelopera. Warto zapoznać się z kilkoma wskazówkami, dzięki którym zakup mieszkania będzie nie tylko łatwiejszy, ale przede wszystkim bezpieczniejszy.
 
 
fot. ggUrząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zbadał ponad 500 wzorców umownych stosowanych przez blisko 200 deweloperów. Większość kontrolowanych deweloperów świadomie narusza interesy konsumentów.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »