kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ umowa_24351382_Anna - Fotolia.comDla wielu Polaków rozliczenie dochodów uzyskanych poza ojczyzną stanowi poważny problem. Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę przy wypełnianiu zeznania podatkowego, aby uniknąć problemów z fiskusem oraz kłopotów wynikających z podwójnego opodatkowania?
 
 
fot. @ umowa_39323050_pressmaster - Fotolia.comMaj i czerwiec to miesiące, w których maturzyści, studenci czy świeżo upieczeni absolwenci po raz pierwszy wkraczają na rynek pracy. Aby móc podjąć zatrudnienie w wakacje, poszukiwania pracy trzeba zacząć już teraz. Zanim jednak będziemy wypełniać zawodowe obowiązki, warto sprawdzić, jakie umowy mogą zaproponować nam pracodawcy. Jak wybrać najkorzystniejszą umowę?
 
 
Oferty mieszkaniowe możemy wybierać zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Każda opcja ma oczywiście swoje zalety, jak i wady. Przewagą mieszkań z rynku pierwotnego jest to, że kupujemy je jako zupełnie nowe i możemy od początku sami urządzać. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na zakup własnego M od dewelopera. Warto zapoznać się z kilkoma wskazówkami, dzięki którym zakup mieszkania będzie nie tylko łatwiejszy, ale przede wszystkim bezpieczniejszy.
 
 
fot. ggUrząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zbadał ponad 500 wzorców umownych stosowanych przez blisko 200 deweloperów. Większość kontrolowanych deweloperów świadomie narusza interesy konsumentów.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»