kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Wyprawka 201563 procent Polaków przeznaczy na zakupy szkolne kwotę od 301 do 700 złotych – wynika z tegorocznego badania Payback Opinion Poll (POP). Aż 90 procent badanych środki na wyprawkę dla dziecka weźmie z bieżącego budżetu domowego.
 
 
© Gennadiy Poznyakov - Fotolia.comInnowacyjne, nieszablonowe myślenie staje się często wymogiem obecnych czasów, zwłaszcza, gdy spojrzymy na rynek pracy. Warto zatem dokonać rewizji myślenia na temat kreatywności, rozwoju twórczości i osobowości dzieci. Przydatne może się tu okazać innowacyjne myślenie. Jakie czynniki pomogą nam rozbudzać ciekawość dzieci i motywować do zadawania pytań podpowiada Małgorzata Jabłońska, ekspertka współpracująca z programem edukacyjnym „Klub Bezpiecznego Puchatka".
 
 
Wśród Polaków istnieje błędne przekonanie, że dzieci, które korzystają z korepetycji, są złymi uczniami. Nic bardziej mylnego, korepetycje mają stanowić wsparcie dla ucznia oraz umożliwiać dzieciom wyrównywanie braków, a wszystko w miłej atmosferze.
 
 
Początek roku szkolnego to dla rodziców czas większych wydatków na szkolne potrzeby dzieci oraz na dodatkowe płatne zajęcia edukacyjne i ogólnorozwojowe.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»