kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Drogerie NaturaSucha, tłusta czy może mieszana? Przy tym wrażliwa, naczynkowa albo odwodniona? Wiele pań ma duży kłopot z określeniem typu swojej cery. Prawidłowe rozpoznanie jest niezwykle ważne, bo od niego zależy dobór kosmetyków właściwych do jej pielęgnacji. Obecnie stan i typ swojej skóry można bezpłatnie zbadać w prawie 200 punktach sieci kosmetycznej Drogerie Natura.
 
 
Aż 80% kobiet nieprawidłowo określa typ swojej cery oraz poszczególne jej strefy i nie wie, jakie potrzeby ma ich skóra. Bez prawidłowej diagnozy typu i parametrów skóry właściwa pielęgnacja jest niemożliwa.
 
 
Laboratoire Dermatologique Bioderma zachęca: poznaj lepiej swoją skórę. Ogromne zainteresowanie zeszłoroczną edycją akcji edukacyjnej „Twoja Skóra Bez Tajemnic" przyczyniło się do decyzji o jej kontynuacji. W tym roku kampania będzie miała większy zasięg i rozmach.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »