kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ ecommerce_41254932_Javierafael - Fotolia.comWakacje to tradycyjnie czas, kiedy częściej niż w innych okresach roku podróżujemy turystycznie. Częściej też korzystamy z różnych narzędzi, które ułatwiają dobór najlepszej oferty. Polacy szukając ofert wypoczynku korzystają najczęściej ze stron internetowych biur podróży i sprawdzają je w porównywarkach. Sprawdziliśmy jak w sieci kupują turystykę Polak i Amerykanin.
 
 
Górskie szlaki w Sudetach i Bieszczadach zachwycą pięknymi krajobrazami każdego turystę, który znajdzie się w tych rejonach. Malownicze lasy posiada również Ziemia Lubuska, a niezapomniane widoki Warmii i Mazur mogą spowodować, że trudno będzie później powrócić do codzienności. Natomiast miłośnicy tradycji odnajdą się na licznych trasach Wielkopolski.
 
 
fot.  Nextur.plNiewiele osób o tym wie, ale jesień jest idealnym czasem na weekendowe wypady. Wszyscy zazwyczaj skupiamy się na lecie, chcąc wygrzać się na słońcu i naładować "baterie" na dalszą część roku.
 
 
fot.  Nextur.plWakacje i urlopy dla większości z nas już się skończyły. Oznacza to również koniec lata oraz nadejście jesieni, która dla wielu osób kojarzy się z szarością, ponurym nastrojem i niechęcią do jakichkolwiek wyjazdów czy aktywności. A jednak wbrew pozorom jesień to bardzo kolorowa pora roku, sprzyjająca ciekawym wyjazdom.
 
 
fot. adrovando / sxc.huZakupy grupowe to jedno z najszerzej komentowanych ostatnio zjawisk w polskim internecie. Wg badania PBI z grudnia 2010 roku zasięg serwisów zakupów grupowych sięga już blisko 18%, a łączna liczba ich użytkowników wynosi prawie 3,2 mln. Co więcej popularność tej formy kupowania w sieci ciągle rośnie.
 
 
fot. redfloor / sxc.huCzerwiec już coraz bliżej, sezon wypoczynkowy naciąga wielkimi krokami. Czeka nas również kolejny w tym roku długi weekend. To znakomity czas na wypoczynek w znanych kurortach, zanim pojawią się w nich wielkie tłumy wakacyjnych turystów. Jak wybrać ciekawą ofertę na czerwcowy wypoczynek, nie wydając przy tym znacznych kwot radzi Qtravel.pl, wyszukiwarka ofert turystycznych.
 
 
Przełom kwietnia i maja to dla wielu Polaków „małe wakacje". Dopiero co minęły Święta Wielkanocne, a za kilka dni rozpoczyna się majówka. W tym roku 3 maja przypada we wtorek. Wielu pracodawców pozwala odpocząć swoim pracownikom w poniedziałek, a nawet jeśli nie to od czego jest urlop. Gdzie statystyczny Polak spędzi te kilka dni wolnego? Co oprócz budżetu ma wpływ na fakt czy zdecydujemy się na majowy wyjazd?
 
 
© Dmitry Ersler - Fotolia.comabaty i darmowe wycieczki fakultatywne - to dwa główne magnesy przyciągające w tym sezonie klientów do wcześniejszych zakupów turystycznej oferty letniej. Gwarancja niezmienności ceny, podobnie jak ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy oraz możliwość niskiego zaliczkowania przy podpisywaniu umowy niemal nie zrobiły wrażenia na klientach internetowych. Portale turystyczne EasyGo.pl i Wakacje.pl przeprowadziły analizę zachowań zakupowych klientów kupujących wakacje w promocyjnej sprzedaży "wcześniej taniej".
 
 
Kolejny krawat dla narzeczonego, szalik dla mamy, książka dla brata? Nie w tym roku! Międzynarodowy portal turystyczny i biuro podróży HolidayCheck.pl przedstawia garść pomysłów, skąd przywieźć oryginalne prezenty dla naszych bliskich.
 
 
Mimo, iż lato uchodzi za najpiękniejszą porę roku, planowanie urlopu nie jest łatwe dla polskich singli. Na podstawie ankiety przeprowadzonej przez serwis be2.pl - większość singli w Polsce preferuje tradycyjne formy spędzenia wakacji np. z rodziną lub przyjaciółmi.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»