kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Troll wyróżnia pięć linii w swojej nowej kolekcji: śmieszną „Ugly friends”, kobiecą „Everyday sensual”, ekologiczną „Eco-vibration”, marynistyczną „Coastal idylle” i odważną „Rock star”.
 
 
fot. TrollW sezonie wiosna-lato 2008 marka Troll prezentuje swoją wersję niezwykle ostatnio popularnych ugly toys, czyli maskotek tak brzydkich i śmiesznych, że aż trzeba je pokochać. Co ciekawe, maskotek, które kochają nie tylko dzieci, lecz także dorośli. Trend pozytywnego „zdziecinnienia” zagościł już na dobre w świecie mody. Na swoich pokazach udowodnili to m.in. Dolce & Gabbana i Prada.
 
 
Nowy Jork i Sztokholm - klimat panujący na ulicach tych metropolii stał się dla projektantów Trolla główną inspiracją do stworzenia kolekcji jesień-zima 2007/2008. Stąd w najnowszej kolekcji dominuje styl street. Z jednej strony z ostrym, rockowym zacięciem, z drugiej zaś łagodny, romantyczny i dziewczęcy. Poszczególne linie kolekcji jesień / zima zostały nazwane: Aspen, Sztokholm, Nowy Jork i Yorkshire.
 
 
fot. TrollW sklepach wywietrzonych wyprzedażami dostępne są już nowe kolekcje – wiosenne. A ponieważ zima w tym roku nie dopisuje, warto zajrzeć. Przedstawiamy propozycje Navy, Autograf i Trolla.
 
 
fot. TrollJuż 17 lutego w sklepie Troll w Zakopanem odbędzie się impreza „Night Shopping” dla klientek TROLL.
 
 
Za oknem jesienne złoto lub zimowa biel, a na polskich wybiegach nowe kolekcje.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »