kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Troll wyróżnia pięć linii w swojej nowej kolekcji: śmieszną „Ugly friends”, kobiecą „Everyday sensual”, ekologiczną „Eco-vibration”, marynistyczną „Coastal idylle” i odważną „Rock star”.
 
 
fot. TrollW sezonie wiosna-lato 2008 marka Troll prezentuje swoją wersję niezwykle ostatnio popularnych ugly toys, czyli maskotek tak brzydkich i śmiesznych, że aż trzeba je pokochać. Co ciekawe, maskotek, które kochają nie tylko dzieci, lecz także dorośli. Trend pozytywnego „zdziecinnienia” zagościł już na dobre w świecie mody. Na swoich pokazach udowodnili to m.in. Dolce & Gabbana i Prada.
 
 
Nowy Jork i Sztokholm - klimat panujący na ulicach tych metropolii stał się dla projektantów Trolla główną inspiracją do stworzenia kolekcji jesień-zima 2007/2008. Stąd w najnowszej kolekcji dominuje styl street. Z jednej strony z ostrym, rockowym zacięciem, z drugiej zaś łagodny, romantyczny i dziewczęcy. Poszczególne linie kolekcji jesień / zima zostały nazwane: Aspen, Sztokholm, Nowy Jork i Yorkshire.
 
 
fot. TrollW sklepach wywietrzonych wyprzedażami dostępne są już nowe kolekcje – wiosenne. A ponieważ zima w tym roku nie dopisuje, warto zajrzeć. Przedstawiamy propozycje Navy, Autograf i Trolla.
 
 
fot. TrollJuż 17 lutego w sklepie Troll w Zakopanem odbędzie się impreza „Night Shopping” dla klientek TROLL.
 
 
Za oknem jesienne złoto lub zimowa biel, a na polskich wybiegach nowe kolekcje.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»