kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. DeichmannKobiety cenią je za elegancję i uniwersalność. Dlatego w tym sezonie firma Deichmann proponuje klientkom czółenka w dwóch różnych odsłonach.
 
 
fot. DeichmannW tym roku wiosna przywita nas całymi naręczami kwiatów, które ozdobią zarówno nasze ubrania, jak i buty! Nie ma znaczenia, czy wybierzemy drobne, czy większe kwiatowe wzory - najważniejsze, by ten ultra modny print w ogóle pojawił się w naszym stroju.
 
 
fot. DeichmannSezon wiosna/lato 2012 zaskoczy nas kobiecymi, lekkimi i zwiewnymi kreacjami. Naszą garderobę zdominują wyrafinowane, a zarazem swobodne stylizacje. Chętnie będziemy sięgać po suknie, kombinezony i szerokie, długie do ziemi spódnice, falujące delikatnie przy każdym kroku. Nawet styl casual okaże się nieco bardziej oficjalny i dystyngowany. Nadchodzący sezon to również czas butów w jaskrawych kolorach, nowych modeli czółenek oraz sandałów na klinowych obcasach!
 
 
fot. none, sxc.huSezon wiosenny już się rozpoczął. Wraz z nim panowie zmieniają garderobę na lżejszą. Zmieniają się też kolory przewodnie. Czerń odchodzi na drugi plan, a jej miejsce zajmują szarości, beże, biel i niebieski.
 
 
fot. Kiss a RabbitSłowo trendy jest od pewnego czasu słowem niezwykle wszędobylskim. Obowiązująca moda, styl a przede wszystkim podążanie za nimi stało się męczące. Paryżanie czy mieszkańcy Mediolanu, a więc do tych czas najmodniejsi z modnych powiedzieli nie. Postawili na luz i kreatywność, zmieniając krajobraz wielkomiejskich ulic.
 
 
Jeśli kochasz trendy i śledzisz modę, na pewno zauważysz cztery najmocniej wyróżniające się nurty na sezon wiosna - lato 2009. Goszczą one także w najnowszej kolekcji marki Farina Rosa, w butiku Maskarada.
 
 
Cała moda w tym sezonie balansuje między przeciwieństwami. Jeśli kochasz trendy i śledzisz modę, na pewno zauważysz cztery najmocniej wyróżniające się nurty na sezon wiosna-lato 2009.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»