kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Problemy skórneTrądzik, zmiany alergiczne, przetłuszczająca się lub przesuszająca się skóra – to zaledwie kilka problemów, z którymi musi się codziennie zmagać spora część kobiet. Oznacza to, że skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji i złagodzenia dolegliwości. Co robić, aby twarz, pomimo problemów skórnych, wyglądała pięknie i zdrowo?
 
 
fot. PannaJoannaMakeUp3_demakijażCera trądzikowa bywa utrapieniem dla młodych osób. Problemy z trądzikiem wymagają bowiem systematycznej pielęgnacji i dokładnego oczyszczania cery. Te zabiegi pozwolą wyeliminować pojawienie się nowych wyprysków na twarzy.
 
 
© Konstantin Yuganov - Fotolia.comTrądzik jest przypadłością, która kojarzona jest głównie z okresem dojrzewania. Problem trudnych do usunięcia wyprysków i zmian skórnych może jednak dotyczyć również osób dorosłych. Jak skutecznie radzić sobie z trądzikiem? Walka z nim wymaga czasu, cierpliwości i regularności. Sposobów jest sporo – warto wypróbować choć kilka z nich.
 
 
©  Syda Productions - Fotolia.comRóżnego rodzaju kasze kojarzą nam się głównie z racjonalnym żywieniem, co sprawia, że często zapominamy o ich pozostałych właściwościach. Wprowadzenie kaszy gryczanej, jęczmiennej czy kuskus do codziennego jadłospisu pomaga zapobiegać i leczyć wiele chorób, ale to nie wszystkie zalety kasz. Ich spożywanie wpływa korzystnie na wygląd naszej skóry, włosów i paznokci. Kasza pomaga też w walce z trądzikiem.
 
 
Fotel w gabinecie medycyny estetycznej zamiast kozetki u psychoterapeuty lub kilograma „tapety” na twarzy? Taki sposób walki z kompleksami wybierają dojrzali Polacy, którzy przez lata cierpieli z powodu blizn po trądziku młodzieńczym. Gabinety medycyny estetycznej dzięki nowoczesnym metodom usuwania blizn coraz liczniej goszczą osoby, które przez lata zmagały się z kompleksami tzw. "dziurawej" twarzy po okresie dorastania.
 
 
Trądzik zwykły jest przewlekłą chorobą skóry, której początek występuje w wieku pokwitania, kiedy pod wpływem zmian hormonalnych dochodzi do nadmiernego pobudzenia czynności gruczołów łojowych i łojotoku. Objawy schorzenia występują nawet u 80% populacji, przez co stanowi ono jedną z najczęstszych przyczyn konsultacji dermatologicznych.
 
 
Trądzik pospolity jest jedną z najczęstszych chorób skóry. Uważa się, że dotyczy 80% populacji w wieku między 12-30 rokiem życia. Występuje z taką samą częstotliwością zarówno u kobiet jak i mężczyzn, chociaż chłopcy mają trądzik o bardziej nasilonej postaci. U 15% pacjentów trądzik ma ciężki przebieg, wymagający leczenia ogólnego.
 
 
fot. DermedSkóra jest naszą inwestycją na lata - płaszczem ochronnym przed bakteriami i wirusami. Od jej kondycji zależy nasza odporność, a także wygląd i samopoczucie. Wszelkie problemy skórne powinniśmy więc konsultować z lekarzem. Samodzielne zmaganie z różnymi przypadłościami może nie przynieść zamierzonych rezultatów, a jedynie narazić nas na straty.
 
 
Niedoskonałości skórne i trądzik to powszechny problem związany najczęściej ze zmianami hormonalnymi, ale także z zanieczyszczeniem środowiska, stresem, zmęczeniem czy niewłaściwym odżywianiem. Może dotknąć każdą z nas, zarówno nastolatkę, jak panią po 20. czy 30. roku życia.
 
 
Srebro koloidalne doskonale nawilża i tonizuje skórę, zapobiega jej błyszczeniu, łagodzi podrażnienia i pomaga w leczeniu trądziku. Zawiera je m.in. nowy tonik firmy Laboratoria Natury, przeznaczony do naturalnej pielęgnacji skóry z problemami.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»