kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© fotum - Fotolia.comNasze dane osobowe są codziennie przetwarzane przez różne instytucje oraz urzędy. To wrażliwe informacje, a ich kradzież może mieć bardzo nieprzyjemne skutki. To właśnie konsekwencje takich sytuacji winny zmusić nas do refleksji nad tym, komu udostępniamy dane osobowe. Expander podpowiada, jak chronić własną tożsamość oraz jakie kroki podjąć, gdy mamy podejrzenie, że ktoś może podszywać się pod nas.
 
 
© slawomirpurgal - Fotolia.comZ raportu infoDOK wynika, że w ostatnim kwartale 2012 roku łączna kwota prób wyłudzeń kredytów wyniosła 54 mln złotych. Złodzieje wiedzą bowiem, że często do zaciągnięcia kredytu wystarczy skradziony dowód tożsamości. Warto więc wiedzieć jak chronić nie tylko karty płatnicze, ale również dokumenty, gdy zgubimy portfel. Expander radzi, by w takiej sytuacji bezzwłocznie zgłosić się do banku i zastrzec dokumenty.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »