kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Torba kulturowaTorebka damska jako zjawisko kulturowe? Czemu nie, skoro ich projektantka - antropolog wykorzystuje w swoich projektach elementy charakterystyczne dla różnych kultur. Nowa kolekcja Joanny Kruczek inspirowana kulturą masową pełna jest oryginalnych form i kolorów.
 
 
fot. PRIMAMODAJesień nie musi być szara – przekonuje najnowsza kolekcja PRIMAMODA na sezon jesień-zima 2014. Akcent położono tu na granatową barwę – motyw przewodni najnowszej kolekcji marki. Buty i torebki utrzymane są w odcieniach niebieskiego i stanowią alternatywę dla czerni.
 
 
fot. aliganza_slajd1Wiosną chętniej niż w innych porach roku odświeżamy nasze szafy. Jak szybko i bez większych wydatków wymienić garderobę? Warto zainwestować w dodatki, a dokładniej – torby. Nowy shopper bądź kopertówka mogą całkowicie odmienić nawet prostą stylizację. Oto najnowsze trendy sezonu wiosna-lato.
 
 
fot. UPSRwąca się podszewka i psujący się zamek, za duża lub za mała i na pewno za droga. To statystyczna torebka w Polsce. Jak pokazały badania UPS à la mode przeprowadzone w listopadzie 2010 r. Co trzecia Polka ocenia swoją torebkę tylko na dostateczny. Od grudnia, UPS wraz z projektantką Anią Kuczyńską rozpoczęli poszukiwania torebki doskonałej.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»