kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Isabel Heiss - Fotolia.comJest niezwykle zwiewna i delikatna, dlatego chętnie wykorzystuje się ją do produkcji zmysłowych sukienek i tunik. Prawie wcale się nie gniecie. Skąd pochodzi żorżeta i gdzie cieszy się największą popularnością?
 
 
fot. Westwing.plJesienią chętniej i częściej przebywamy w naszych domach, warto zatem pomyśleć o przygotowaniu wnętrza na spotkanie z następczynią lata. Przed nami najbardziej malownicza pora roku, która obfituje w piękne barwy, a te pomogą nam ocieplić domowe wnętrze. Westwing.pl podpowiada, jak wykorzystać do tego celu proste dodatki.
 
 
fot. laurstarMuślinowe sukienki podbijają serca kobiet. Polskie gwiazdy pokochały zwiewny materiały do szaleństwa. Wybierają je na wielkie bankiety, kolacje z przyjaciółmi, a nawet na codzienne wyjścia.
 
 
fot. DekoriaPasy i kraty to jedne z najbardziej klasycznych wzorów, które na stałe zagościły w trendach obowiązujących w dekoracji wnętrz. Warto zatem przyjrzeć się bliżej możliwościom, jakie daje ich wykorzystanie w aranżacji pomieszczeń.
 
 
fot. DekoriaWiosna to idealny czas, aby zmienić coś w swoim otoczeniu i odświeżyć aranżację mieszkania. Aby nie mnożyć niepotrzebnie kosztów warto wykazać się odrobiną pomysłowości…
 
 
fot. PraktikerTegoroczna zima nie daje za wygraną. Meteorolodzy zapowiadają jej kolejny atak. A chłodne, czy nawet mroźne wieczory miło jest spędzać w przytulnym wnętrzu. Temperaturę mogą podnieść odpowiednie tkaniny, które oprócz walorów dekoracyjnych stworzą ciepły klimat w mieszkaniu.
 
 
fot. DekoriaWraz z przyjściem wiosny zazwyczaj wybieramy się na zakupy - trzeba w końcu zmienić coś w swojej garderobie. Nie zapominajmy jednak o wnętrzach - im także przyda się kilka wiosennych akcentów.
 
 
© terex - Fotolia.comTo nie tylko zasłony, firanki i dywan lub wykładzina na podłodze. Nawet w najskromniej urządzonych mieszkaniach znajdziemy przecież jakieś poduszki czy narzuty, które swoimi barwami i wzorami określają styl wnętrza, sprawiają, że staje się ono przytulne i ciepłe.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »