kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© photoCD - Fotolia.comPrzeprowadzone badania ujawniły, że kobiecy płacz ma wpływ na mężczyzn. Okazało się, że łzy nie tylko mają za zadanie oczyszczać oko, ale również prawdopodobnie odgrywają inną fizjologiczną rolę.
 
 
fot. Feromony.plKobiety na całym świecie wydają miliardy dolarów rocznie na egzotycznie pachnące perfumy, w nadziei na przyciągnięcie mężczyzny. Tymczasem według nowych badań, opublikowanych w Psychological Science, „naturalny" zapach może być najlepszym sposobem na uchwycenie uwagi potencjalnego partnera.
 
 
Kim jest współczesny, dojrzały polski mężczyzna? Jakim nowym wyzwaniom musi sprostać? Jakie są sposoby na to, by jak najdłużej zachował dobrą formę?
 
 
© detailblick - Fotolia.comWiększość z nas kojarzy trądzik z wiekiem młodzieńczym – jest to częsta przypadłość u nastolatków przeżywających „burzę hormonalną”. Niestety, osiągnięcie wieku dojrzałego wcale nie musi oznaczać końca zmagań z pryszczami i zaskórnikami: szacuje się, że z powodu tego schorzenia cierpi aż jedna trzecia osób w wieku 30 – 50 lat.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»