kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© DX - Fotolia.comKobiety żyjące z HIV często muszą mierzyć z samotnością, brakiem wsparcia czy odrzuceniem. Tymi problemami nie dzielą się z nawet z najbliższymi, gdyż boją się wypaść z roli opiekuńczej matki czy wspierającej żony. Od 6 maja działa specjalna infolinia, gdzie seropozytywne Polki mogą uzyskać wsparcie zupełnie anonimowo. Telefon zaufania został uruchomiony w ramach europejskiego Programu SHE adresowanego do kobiet żyjących z HIV.
 
 
fot. FDNProblemy z nauką, kłótnie ze znajomymi, nieporozumienia z cz łonkami rodziny. Każdy z nas pamięta, jakie trudności rodził okres dorastania. Kłopoty nastolatków są wciąż niemal takie same. Od kilku lat mogą się nimi podzielić z anonimowymi powiernikami. Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 pomaga setkom dzieci dziennie. A potrzebujących pomocy jest kilka tysięcy każdego dnia.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »