kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© DX - Fotolia.comKobiety żyjące z HIV często muszą mierzyć z samotnością, brakiem wsparcia czy odrzuceniem. Tymi problemami nie dzielą się z nawet z najbliższymi, gdyż boją się wypaść z roli opiekuńczej matki czy wspierającej żony. Od 6 maja działa specjalna infolinia, gdzie seropozytywne Polki mogą uzyskać wsparcie zupełnie anonimowo. Telefon zaufania został uruchomiony w ramach europejskiego Programu SHE adresowanego do kobiet żyjących z HIV.
 
 
fot. FDNProblemy z nauką, kłótnie ze znajomymi, nieporozumienia z cz łonkami rodziny. Każdy z nas pamięta, jakie trudności rodził okres dorastania. Kłopoty nastolatków są wciąż niemal takie same. Od kilku lat mogą się nimi podzielić z anonimowymi powiernikami. Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 pomaga setkom dzieci dziennie. A potrzebujących pomocy jest kilka tysięcy każdego dnia.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»