kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. BarelSytuacje kryzysowe często wymagają od nas natychmiastowej reakcji. W takich sytuacjach priorytetem jest sprawna komunikacja. Dla dzieci które mogą potrzebować pomocy w pierwszej kolejności - stały kontakt telefoniczny z najbliższymi to coraz częściej podstawowy element bezpieczeństwa.
 
 
fot. CenterNetZbliżają się wakacje okres wypoczynku i relaksu. Jak co roku, wiele dzieci wyjedzie w tym okresie na swój pierwszy samodzielny wyjazd wakacyjny. Wraz z decyzją o wyjeździe pociechy na obóz lub kolonię, rodzice często decydują się również na wręczenie jej pierwszego telefonu komórkowego.
 
 
© tarczas - Fotolia.comMiesiące przygotowań zaowocowały - już po pierwszokomunijnej uroczystości Twojej pociechy. Wśród prezentów znalazł się wymarzony telefon komórkowy. Niestety osoba, która go podarowała nie zapytała Cię o zdanie, a Ty nie wiesz, co teraz zrobić - czy Twoje dziecko nie jest jeszcze za małe?
 
 
Szybki rozwój technologiczny, gwałtowny wzrost wykształcenia, większa dostępność dóbr i usług, otwarte granice – wszystko to sprawia, że życie we współczesnym świecie stwarza wiele możliwości, ale nierzadko też jest sporym wyzwaniem, zwłaszcza dla osób słabiej przystosowanych do korzystania ze współczesnych rozwiązań. Z badania przeprowadzonego przez CBOS wynika, że nowoczesność jest związana z płcią.
 
 
© WavebreakMediaMicro - Fotolia.comChoć większości z nas trudno się dziś obejść bez telefonu komórkowego okazuje się, że kobiety ciężarne nie powinny z niego korzystać, jeśli nie chcą zaszkodzić swoim nienarodzonym jeszcze dzieciom.
 
 
Samsung rozpoczął współpracę z młodą wokalistką, Natalią Lesz, której debiutancki album właśnie wchodzi na rynek. W ramach współpracy artystka będzie promować telefony muzyczne marki Samsung, a w szczególności najnowszy Samsung F250, którego edycja limitowana powstała z myślą o fanach nowej gwiazdy.
 
 
fot. TelForceOneRynek akcesoriów do telefonów komórkowych dostosowuje się do zmieniających się trendów. Od dawna wiadomo, że dla młodych ludzi nie tylko samo urządzenie jest ważne - liczy się także jego wygląd i wygoda użytkowania go. Z myślą o indywidualnych stylach i upodobaniach firma TelForceOne stworzyła szeroki wybór kolorowych, uniwersalnych pokrowców marki Foox do telefonów komórkowych, czy też odtwarzaczy mp3, mp4.
 
 
Badania przeprowadzone przez firmę Nokia wśród internautów potwierdzają: kobiety lepiej radzą sobie z kilkoma zadaniami naraz niż mężczyźni. 75% kobiet podczas korzystania z telefonu komórkowego przygotowuje posiłki, a 50% robi makijaż.
 
 
© paylessimages - Fotolia.comNie potrzebujesz już komputera żeby sprawdzić cenę produktu, który cię interesuje. Wystarczy, że skorzystasz z telefonu komórkowego. Na polskim rynku działają już dwie porównywarki cenowe, które oferują swoje usługi także na ekranie telefonu komórkowego: nokaut.pl oraz ceneo.pl.
 
 
fot. AvonJeszcze w maju ma rozpocząć działanie nowy operator komórkowy, którego klientami mają być przede wszystkim kobiety. Sieć będzie się nazywać MyAvon i stworzona jest przez producenta i dystrybutora kosmetyków.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»