kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. BarelSytuacje kryzysowe często wymagają od nas natychmiastowej reakcji. W takich sytuacjach priorytetem jest sprawna komunikacja. Dla dzieci które mogą potrzebować pomocy w pierwszej kolejności - stały kontakt telefoniczny z najbliższymi to coraz częściej podstawowy element bezpieczeństwa.
 
 
fot. CenterNetZbliżają się wakacje okres wypoczynku i relaksu. Jak co roku, wiele dzieci wyjedzie w tym okresie na swój pierwszy samodzielny wyjazd wakacyjny. Wraz z decyzją o wyjeździe pociechy na obóz lub kolonię, rodzice często decydują się również na wręczenie jej pierwszego telefonu komórkowego.
 
 
© tarczas - Fotolia.comMiesiące przygotowań zaowocowały - już po pierwszokomunijnej uroczystości Twojej pociechy. Wśród prezentów znalazł się wymarzony telefon komórkowy. Niestety osoba, która go podarowała nie zapytała Cię o zdanie, a Ty nie wiesz, co teraz zrobić - czy Twoje dziecko nie jest jeszcze za małe?
 
 
Szybki rozwój technologiczny, gwałtowny wzrost wykształcenia, większa dostępność dóbr i usług, otwarte granice – wszystko to sprawia, że życie we współczesnym świecie stwarza wiele możliwości, ale nierzadko też jest sporym wyzwaniem, zwłaszcza dla osób słabiej przystosowanych do korzystania ze współczesnych rozwiązań. Z badania przeprowadzonego przez CBOS wynika, że nowoczesność jest związana z płcią.
 
 
© WavebreakMediaMicro - Fotolia.comChoć większości z nas trudno się dziś obejść bez telefonu komórkowego okazuje się, że kobiety ciężarne nie powinny z niego korzystać, jeśli nie chcą zaszkodzić swoim nienarodzonym jeszcze dzieciom.
 
 
Samsung rozpoczął współpracę z młodą wokalistką, Natalią Lesz, której debiutancki album właśnie wchodzi na rynek. W ramach współpracy artystka będzie promować telefony muzyczne marki Samsung, a w szczególności najnowszy Samsung F250, którego edycja limitowana powstała z myślą o fanach nowej gwiazdy.
 
 
fot. TelForceOneRynek akcesoriów do telefonów komórkowych dostosowuje się do zmieniających się trendów. Od dawna wiadomo, że dla młodych ludzi nie tylko samo urządzenie jest ważne - liczy się także jego wygląd i wygoda użytkowania go. Z myślą o indywidualnych stylach i upodobaniach firma TelForceOne stworzyła szeroki wybór kolorowych, uniwersalnych pokrowców marki Foox do telefonów komórkowych, czy też odtwarzaczy mp3, mp4.
 
 
Badania przeprowadzone przez firmę Nokia wśród internautów potwierdzają: kobiety lepiej radzą sobie z kilkoma zadaniami naraz niż mężczyźni. 75% kobiet podczas korzystania z telefonu komórkowego przygotowuje posiłki, a 50% robi makijaż.
 
 
© paylessimages - Fotolia.comNie potrzebujesz już komputera żeby sprawdzić cenę produktu, który cię interesuje. Wystarczy, że skorzystasz z telefonu komórkowego. Na polskim rynku działają już dwie porównywarki cenowe, które oferują swoje usługi także na ekranie telefonu komórkowego: nokaut.pl oraz ceneo.pl.
 
 
fot. AvonJeszcze w maju ma rozpocząć działanie nowy operator komórkowy, którego klientami mają być przede wszystkim kobiety. Sieć będzie się nazywać MyAvon i stworzona jest przez producenta i dystrybutora kosmetyków.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »