kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Vitalez - Fotolia.com71% Polaków w Święta nie będzie myśleć o pracy – Boże Narodzenie upłynie im na relaksie i wypoczynku. To dobrze, bo jesteśmy jednym z najdłużej pracujących narodów w Europie, do tego przemęczonym i zestresowanym. Co piąty Polak jednak – jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez serwis pracy Praca.pl - będzie musiał w czasie Świąt nadrobić zaległości związane z pracą.
 
 
fot. smartfonPolacy z każdym rokiem chętniej sięgają po nowoczesne telefony komórkowe oraz aplikacje mobilne. Okazuje się, że w posiadaniu smartfonów jest już 44 procent rodaków. To oznacza, że nasz kraj osiągnął poziom średniej Europy z 2013 roku pod względem rozpowszechniania smartfonów.
 
 
©  Arpad Nagy-Bagoly - Fotolia.comZalania to częste przyczyny uszkodzeń telefonów komórkowych, które trafiają do naprawy. Serwisy przyjmują rocznie kilka tysięcy tego typu zleceń. Każda płyta główna reaguje inaczej na zamoczenia, reakcja jest uzależniona od rodzaju płynu oraz miejsca zalania. Wbrew panującym opiniom, prawie nigdy nie wystarczy tylko osuszyć telefon lub laptop. Zdarza się jednak, że jest to skuteczne działanie.
 
 
Do połowy października w wybranych kabinach telefonicznych w stolicy będzie można nie tylko porozmawiać, ale również wysłuchać muzyki regulowanej słońcem, wiatrem oraz wysokością wody w Wiśle, przeczytać fragmenty książki, a także zrelaksować się przy akompaniamencie śpiewu ptaków. Telekomunikacja Polska udostępniła 11 kabin na festiwal miejskiego dizajnu organizowany przez stowarzyszenie artystów miejskich.
 
 
fot. BarelSytuacje kryzysowe często wymagają od nas natychmiastowej reakcji. W takich sytuacjach priorytetem jest sprawna komunikacja. Dla dzieci które mogą potrzebować pomocy w pierwszej kolejności - stały kontakt telefoniczny z najbliższymi to coraz częściej podstawowy element bezpieczeństwa.
 
 
Polki chcą wiedzieć i chcą wykorzystywać nowości technologiczne. Co im przeszkadza? Czasami zniechęcają je zawiłe instrukcje i trudny, techniczny język. By ułatwić i uprzyjemnić im poruszanie się w świecie nowych technologii spółka Multimedia Polska uruchomiła specjalny projekt edukacyjny - Multimedialna Polka.
 
 
fot. Giorgio ArmaniGiorgio Armani, jeden z czołowych projektantów mody na świecie oraz Samsung Electronics, producent telefonów komórkowych wprowadzają na rynek telefon komórkowy Emporio Armani Samsung o nazwie Night Effect.
 
 
fot. PlusPlus GSM jako pierwszy operator na rynku wprowadził nową ofertę skierowaną tylko do kobiet. Klientki mają do wyboru trzy taryfy, a dla podkreślenia ich własnego stylu – trzy linie aparatów telefonicznych, biżuterii i innych akcesoriów: Mocca, Cappuccino i Espresso.
 
 
fot. SamsungGiorgio Armani, jeden z czołowych światowych projektantów mody oraz Samsung Electronics, producent telefonów komórkowych i systemów telekomunikacyjnych, przedstawili nowy luksusowy telefon komórkowy Giorgio Armani-Samsung.
 
 
Samsung Electronics poinformował o nawiązaniu współpracy ze światowej sławy artystką Beyoncé. Samsung i Beyoncé będą współpracować przy reklamach, światowych trasach koncertowych i innych akcjach służących wspólnej promocji.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»