kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Danuta Szaflarska, fot. Janusz Paliwoda12 lutego 2016 roku Teatr Żydowski w Warszawie zaprasza na wyjątkową premierę w reżyserii Łukasza Kosa. W spektaklu „Sklep przy głównej ulicy” w roli głównej zobaczymy Danutę Szaflarską. Premiera odbędzie się w ramach obchodów jubileuszu 65-lecia Teatru Żydowskiego.
 
 
fot. Plakat Skrzypek na dachu, autor Andrzej PągowskiDla tych, którzy kochają teatr i nie chcą czekać na rozpoczęcie nowego sezonu teatralnego, Teatr Żydowski w Warszawie przygotował miłą niespodziankę. Od 14 do 16 sierpnia wystawiany będzie światowej sławy musical „Skrzypek na dachu” w reżyserii i choreografii Jana Szurmieja. Kolejne spektakle zaplanowano na 25 i 26 września.
 
 
fot. SkrzypekNaDachu_fot.Marta_Kuśmierz_2W dniach od 1 do 3 maja oraz 12 i 13 czerwca w Teatrze Żydowskim w Warszawie im. Estery Rachel i Idy Kamińskich będzie można zobaczyć światowej sławy musical „Skrzypek na dachu”. Spektakl wyreżyserował Jan Szurmiej.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»