kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Danuta Szaflarska, fot. Janusz Paliwoda12 lutego 2016 roku Teatr Żydowski w Warszawie zaprasza na wyjątkową premierę w reżyserii Łukasza Kosa. W spektaklu „Sklep przy głównej ulicy” w roli głównej zobaczymy Danutę Szaflarską. Premiera odbędzie się w ramach obchodów jubileuszu 65-lecia Teatru Żydowskiego.
 
 
fot. Plakat Skrzypek na dachu, autor Andrzej PągowskiDla tych, którzy kochają teatr i nie chcą czekać na rozpoczęcie nowego sezonu teatralnego, Teatr Żydowski w Warszawie przygotował miłą niespodziankę. Od 14 do 16 sierpnia wystawiany będzie światowej sławy musical „Skrzypek na dachu” w reżyserii i choreografii Jana Szurmieja. Kolejne spektakle zaplanowano na 25 i 26 września.
 
 
fot. SkrzypekNaDachu_fot.Marta_Kuśmierz_2W dniach od 1 do 3 maja oraz 12 i 13 czerwca w Teatrze Żydowskim w Warszawie im. Estery Rachel i Idy Kamińskich będzie można zobaczyć światowej sławy musical „Skrzypek na dachu”. Spektakl wyreżyserował Jan Szurmiej.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »