kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Kobieta z tatuażemTatuaż to obecnie niemal obowiązkowy atrybut wielu gwiazd. W naszym kraju jednak przez wiele lat kojarzony był głównie z więzieniami. Z biegiem lat zaczął być jednak postrzegany jako forma ekspresji i sztuki - stał się modny. Niegdyś był głównie domeną męską, ale obecnie kobiety wzorem celebrytów chcą posiadać na swoim ciele wzór, który pozwoli manifestować swoją osobowość.
 
 
© ferrerivideo - Fotolia.comTatuaż polega na wprowadzeniu kolorowych barwników między trwałą skórę właściwą a stale zmieniającą się górną warstwę naskórka. Pigment wnika w komórki skóry, ale przez zewnętrzną, półprzezroczystą warstwę jest dobrze widoczny.
 
 
© Alexey Zarodov - Fotolia.comMakijaż, który codziennie wygląda świeżo, nigdy się nie rozmazuje, nie wymaga poświęcania mu czasu i utrzymuje się 4-5 lat? To właśnie makijaż permanentny.
 
 
Sylwestrowa noc rozpoczyna przyjemny okres karnawału. Na te specjalne chwile producenci kosmetyków proponują różne pomysłowe gadżety, dzięki którym możemy poczuć się jak damski odpowiednik Jamesa Bonda. Nasza misja – zapierający dech w piersiach wygląd.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »