kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Fototapeta lasNiegdyś stanowiły uosobienie kiczu, obecnie przeżywają prawdziwy renesans. Fototapety, bo o nich mowa, potrafią nadać wnętrzom unikalny charakter. Na polskim rynku dostępne są różnorodne fototapety - lateksowe, fizelinowe, winylowe-samoprzylepne czy papierowe. Dzięki nim, przy niewielkim nakładzie finansowym można odmienić wnętrze nie tylko pokoju, ale i łazienki czy kuchni.
 
 
fot. barbara becker tapetaJuż w XVI wieku tapety stosowane były przez arystokrację - uchodziły wówczas za synonim luksusu. Nam niestety kojarzą się zwykle niezbyt przyjemnie, głównie za sprawą materiałów z jakich wykonywane były tapety w dobie Gomułki czy Gierka. Współczesne wzory niczym nie przypominają tych z minionego systemu. Nowoczesne tapety zachwycają bogactwem kolorów i motywów.
 
 
Urządzasz mieszkanie i już na samą myśl o wyborze kolorów ogarniają cię wątpliwości? To zrozumiałe, bo wybór kolorystyki wnętrz jest wbrew pozorom szalenie trudną decyzją. By nie popełnić błędu, warto zastosować się do kilku podstawowych zasad.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»