kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Brave KidsW najbliższy piątek 11 lipca w Teatrze Polskim we Wrocławiu odbędzie się finał 5. edycji Brave Kids. To szczególne spotkanie artystycznych zespołów dziecięcych i młodzieżowych pochodzących z różnych części świata. Młodzi artyści stworzą na scenie wspólne przedstawienie - zobaczymy artystyczne grupy dziecięce z 17 krajów świata.
 
 
Od jakiegoś czasu świat ogarnęła moda na flash mob, szczególnie w grudniu organizowanych jest wiele takich świątecznych akcji.
 
 
Każdy człowiek potrzebuje ruchu, ale nie wszyscy jesteśmy stworzeni do tego, aby rozpoczynać swój dzień od porannego joggingu czy spędzać długie godziny na siłowni. Jak się okazuje, świetną alternatywą dla sportu może być taniec.
 
 
fot. GattaTaniec to pasja, sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji, a także olbrzymia dawka energii. Taniec często określa nasz styl - tak jak moda. A jednocześnie to jedna z tych wyjątkowych aktywności, które są przyjemnością same w sobie.
 
 
fot. CroppCROPP stworzył kolekcję dla pasjonatów tańca nowoczesnego. Oferuje ubrania dla tancerzy i tancerek oraz wszystkich tych, którzy po prostu kochają ruch. Przy projektowaniu kolekcji brano pod uwagę opinie profesjonalnych tancerzy.
 
 
fot. CIN&CINW dniach 20 i 21 września CIN&CIN zaprasza na weekend z gwiazdami na parkiecie. W Warszawie odbędzie się IX edycja Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego CIN&CIN Polish CUP 2008.
 
 
W niedzielę krakowski rynek stał się miejscem, w którym zebrało się 1635 par tańczących cha-chę, bijąc rekord Guinnessa. Zabawa nosiła tytuł "Po prostu tańcz i pobij rekord Guinnessa!"
 
 
„You can dance – Po prostu tańcz!” rozpoczyna kolejne poszukiwania „Najciekawszego Tancerza”. Już w marcu, na ekranach TVN, będziemy mogli się przekonać, jacy są uczestnicy drugiej edycji, jednego z najbardziej popularnych show ostatnich lat. Na razie trwają castingi.
 
 
Płeć różnicuje ankietowanych pod względem preferowanego programu rozrywkowego – wynika z badań firmy Pentagon Research, dotyczących popularności gwiazd i audycji telewizyjnych. Najwyżej ocenione zostały programy typu talk-show.
 
 
Maciej Florek, któremu jurorzy nadali przydomek „Gleba”, został zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu „You can dance – Po prostu tańcz!”. O wygranej zadecydowały głosy widzów.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»