kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Brave KidsW najbliższy piątek 11 lipca w Teatrze Polskim we Wrocławiu odbędzie się finał 5. edycji Brave Kids. To szczególne spotkanie artystycznych zespołów dziecięcych i młodzieżowych pochodzących z różnych części świata. Młodzi artyści stworzą na scenie wspólne przedstawienie - zobaczymy artystyczne grupy dziecięce z 17 krajów świata.
 
 
Modelka Agnieszka Landa; Fot. Nikodem Szymański ; wizaż i stylizacja Karina CzaplaKobiece piękno nie zależy od rozmiaru. Potwierdzają to fotografie pięknych kobiet w dużych rozmiarach wykonane w ramach projektu Big Beautiful Women. Wyjątkowe zdjęcia są efektem kilkudziesięciu artystycznych sesji zdjęciowych, zorganizowanych na terenie całego kraju, z udziałem uznanych fotografików. Będzie je można oglądać na wystawie, która rusza w Warszawie już 27 października.
 
 
Do połowy października w wybranych kabinach telefonicznych w stolicy będzie można nie tylko porozmawiać, ale również wysłuchać muzyki regulowanej słońcem, wiatrem oraz wysokością wody w Wiśle, przeczytać fragmenty książki, a także zrelaksować się przy akompaniamencie śpiewu ptaków. Telekomunikacja Polska udostępniła 11 kabin na festiwal miejskiego dizajnu organizowany przez stowarzyszenie artystów miejskich.
 
 
Technika, nauka, sztuka-jednym słowem cały świat podąża nieustannie do przodu. Na każdym kroku jesteśmy bombardowani informacjami o nowościach, jakie pojawiają się na rynku. Bardzo trudno zaprezentować coś, co byłoby zaskakujące i epatowało świeżością wśród społeczeństwa. A jednak jest cos takiego- nowa rewolucyjna koncepcja sztuki DNA.
 
 
Ostatnie lata przyniosły duże zmiany na rynku sztuki. Na skutek przemian społecznych, kulturalnych i ekonomicznych rynek sztuki uległ pozytywnej przemianie. Powstały nowe instytucje wystawiennicze, muzea, wybitne kolekcje sztuki. Z roku na roku ludzi zainteresowanych tworzeniem prywatnych kolekcji sztuki przybywa. Przygodę czas zacząć. To może się opłacić.
 
 
W dniach od 16 do 20 maja we Wrocławiu odbędzie się XII Międzynarodowe Biennale Sztuki Mediów WRO 07. Spośród 1,5 tys. zgłoszonych do konkursu prac jury wybrało 89 projektów wykonanych w technikach mediów elektronicznych. W tegorocznym WRO wezmą udział artyści z ponad 60 krajów.
 
 
CSW Łaźnia z Gdańska zaprasza do wspólnego celebrowania Dnia Kobiet w bezpośrednim kontakcie ze sztuką.
 
 
Przegląd Młodej Sztuki w Ekstremalnych Warunkach Survival, którego piąta edycja odbędzie się we Wrocławiu w dniach od 25 do 27 maja, to przedsięwzięcie artystów podejmujących wyzwanie miejskiej dżungli, artystów realizujących swoje projekty w miejscach adoptowanych dla potrzeb akcji, w miejscach porzuconych, w gmachach publicznych i na otwartych przestrzeniach.
 
 
Na IV Warszawskich Targach Sztuki właściciele galerii i antykwariatów z Polski i z zagranicy zaprezentują wyselekcjonowane ze swojej oferty obiekty. Wystawa rozpocznie się 8 grudnia w salach Hotelu Europejskiego w Warszawie.
 
 
Fundacja Sztuki Świata Davida Lyncha stała się właścicielem zabudowań po dawnej elektrowni w Łodzi. Po odnowieniu budynków kotłowni i maszynowni, powstałych jeszcze przed pierwszą wojną światową, planowane jest prezentowanie w ich wnętrzach nowoczesnych dzieł sztuki z różnych stron świata.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»