kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Redakcja magazynu Glamour już po raz czwarty zorganizowała Wyścig na szpilkach. Do tegorocznego sprintu zgłosiło się kilkaset chętnych - powstała nawet lista kolejkowa. Liczba uczestniczek biegu była ograniczona do stu.
 
 
fot. GlamourWystarczy siedem centymetrów aby wygrać 10.000 złotych - tak redakcja magazynu Glamour zachęca do wzięcia udziału w organizowanym po raz czwarty wyścigu na szpilkach.
 
 
Projektanci już pokazują na wybiegach wiosenno-letnie kolekcje, a przed nami przecież jeszcze sylwestrowo-karnawałowe szaleństwa. Srebrne dodatki, piórka, <a id="a_nsitsp_2">buty</a> z odkrytymi palcami, cekiny czy właściwa balom studniówkowym elegancja?
 
 
fot. ReservedW nowej kolekcji obuwia RESERVED coś specjalnie dla siebie znajdą miłośnicy odmiennych stylów. Kolekcja powstała z myślą o wymagającym odbiorcy ceniącym jakość, wygodę i niepowtarzalny design.
 
 
Obcasy, które w dzisiejszych czasach są synonimem i symbolem kobiecości, zawdzięczamy... mężczyznom oraz jeździe konnej.
 
 
Jesienno - zimowa kolekcja Prima Mody kolorystyką i kształtem obuwia nawiązuje do modnego w tym sezonie stylu lat 80-tych. Jest kobieca i elegancka, choć nie brakuje w niej modeli dla miłośniczek ekstrawagancji.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »