kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Alexey Kuznetsov - Fotolia.comNiektórzy ludzie są ze sobą przez długie lata, inni zmieniają partnerów co kilka miesięcy. Sztuki budowania trwałego związku nie nauczymy się niestety na lekcjach przysposobienia do życia w rodzinie, jednak możemy skorzystać z doświadczeń osób, którym się udało i które są ze sobą kilkanaście, a bywa że i kilkadziesiąt lat. Większość z nich zapytana o przepis na udany związek wspomina o trzech rzeczach: uczuciu, zaufaniu i kompromisach.
 
 
© vgstudio - Fotolia.comO jakiej pracy marzą Polacy? Pełnej wyzwań, pozbawionej stresu, a może z wysokimi zarobkami? Z badań przeprowadzonych przez serwis pracy Praca.pl wynika, że najważniejsze dla Polaków jest stabilne zatrudnienie. Dla prawie 1/3 badanych pewność posiadania pracy wystarczy, by praca stała się tą wymarzoną!
 
 
Niektóre osoby „z natury" są pesymistami. Winę ponoszą substancje chemiczne występujące w mózgu i wpływające na sposób postrzegania świata - twierdzą naukowcy.
 
 
Wyniki badania jakości życia w Polsce pokazują, że procent osób zadowolonych ze swojego życia jest wyższy niż w wielu innych krajach Unii Europejskiej. Przeprowadzona analiza porusza zagadnienia związane ze zdrowiem, samopoczuciem, życiem rodzinnym i zawodowym oraz podejściem do nowych technologii. Raport dowodzi, że cenimy sobie wzrost jakości życia i oczekujemy jego dalszego polepszenia.
 
 
© Abdone - Fotolia.comKobiety po 50. roku życia są najszczęśliwszą grupą spośród wszystkich Australijczyków - posiadają dużo wolnego czasu, nie narzekają na brak pieniędzy, mają ambitne cele, wiele do zrobienia, chcą dużo osiągnąć. Skupiają się na karierze i edukacji, odbywają liczne podróże. Mężczyźni w tym wieku zaś częściej przestają fascynować się pracą zawodową i poszukują innych wyzwań.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »