kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Alexey Kuznetsov - Fotolia.comNiektórzy ludzie są ze sobą przez długie lata, inni zmieniają partnerów co kilka miesięcy. Sztuki budowania trwałego związku nie nauczymy się niestety na lekcjach przysposobienia do życia w rodzinie, jednak możemy skorzystać z doświadczeń osób, którym się udało i które są ze sobą kilkanaście, a bywa że i kilkadziesiąt lat. Większość z nich zapytana o przepis na udany związek wspomina o trzech rzeczach: uczuciu, zaufaniu i kompromisach.
 
 
© vgstudio - Fotolia.comO jakiej pracy marzą Polacy? Pełnej wyzwań, pozbawionej stresu, a może z wysokimi zarobkami? Z badań przeprowadzonych przez serwis pracy Praca.pl wynika, że najważniejsze dla Polaków jest stabilne zatrudnienie. Dla prawie 1/3 badanych pewność posiadania pracy wystarczy, by praca stała się tą wymarzoną!
 
 
Niektóre osoby „z natury" są pesymistami. Winę ponoszą substancje chemiczne występujące w mózgu i wpływające na sposób postrzegania świata - twierdzą naukowcy.
 
 
Wyniki badania jakości życia w Polsce pokazują, że procent osób zadowolonych ze swojego życia jest wyższy niż w wielu innych krajach Unii Europejskiej. Przeprowadzona analiza porusza zagadnienia związane ze zdrowiem, samopoczuciem, życiem rodzinnym i zawodowym oraz podejściem do nowych technologii. Raport dowodzi, że cenimy sobie wzrost jakości życia i oczekujemy jego dalszego polepszenia.
 
 
© Abdone - Fotolia.comKobiety po 50. roku życia są najszczęśliwszą grupą spośród wszystkich Australijczyków - posiadają dużo wolnego czasu, nie narzekają na brak pieniędzy, mają ambitne cele, wiele do zrobienia, chcą dużo osiągnąć. Skupiają się na karierze i edukacji, odbywają liczne podróże. Mężczyźni w tym wieku zaś częściej przestają fascynować się pracą zawodową i poszukują innych wyzwań.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»