kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. łóżko do sypialniDobór odpowiedniego łóżka do sypialni wyrasta często z chęci o posiadania pięknego mebla, który pozwoli wypocząć po trudach codzienności. Jak poprawić komfort naszego snu? Czy wysokość łóżka ma jakiś wpływ na nasze samopoczucie? Jakie elementy należy uwzględnić, dobierając łóżko do sypialni?
 
 
© Gina Sanders - Fotolia.comPopularność powieści i filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” może świadczyć, że Polacy chętnie dodaliby swojemu życiu seksualnemu pikanterii. Codzienność jednak zwykle odbiega od deklaracji, które składamy w badaniach czy sondażach. W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Seksu (7 czerwca), sprawdzamy jak naprawdę wygląda życie seksualne Polaków.
 
 
fot. home&youZmiana pory roku może się wiązać również z metamorfozą naszego mieszkania czy domu. Aby zapobiec spadkowi nastroju, co jest charakterystyczne dla jesieni, można wprowadzić kilka dodatków, które sprawią, że unikniemy melancholii. Marka home&you przygotowała z tej okazji akcesoria inspirowane urokami jesieni.
 
 
fot. LaveoTęcza kolorów w kuchni i łazience? Dlaczego nie! Bezpieczne beże i brązy odeszły dawno w zapomnienie. Polacy znacznie chętniej sięgają teraz po odważne kolory w aranżacji swoich wnętrz. W kuchniach i łazienkach powodzeniem cieszą się teraz fiolety i róże.
 
 
fot. www.bydgoskiemeble.plSypialnia powinna być oazą spokoju: harmonijne kształty, regularna kompozycja, żadnych zbędnych elementów, które mogą niepotrzebnie pobudzać i stymulować. Wygodne łóżko i elegancka zabudowa szaf i komód to najczęstszy pomysł na aranżację. Jak przełamać ten schemat radzi ekspert IMS Group.
 
 
fot. JanpolMaterac do sypialni to zakup na kilka ładnych lat. Dlatego ważne, żeby nie tylko zapewniał komfort, ale i właściwą stabilizację kręgosłupa, a także posiadał właściwości antyalergiczne. Dzięki temu obudzimy się rześcy i wyspani.
 
 
Bez względu na to, ile czasu poświęcamy każdej nocy na sen i jak wiele czerpiemy z tego przyjemności, jedno nie ulega wątpliwości - bez niego nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Skoro więc już coś robimy, róbmy to porządnie. W tym przypadku najlepiej w zgodzie z naturą.
 
 
fot. JanpolProste formy, minimalne zdobnictwo, naturalne materiały i atmosfera relaksu - aranżacja w duchu zen sprzyja odpoczynkowi. Dlatego jest idealną inspiracją dla wystroju sypialni.
 
 
fot. JanpolZmęczenie, ból mięśni, niewygoda - takie są skutki źle dobranego materaca. Zbyt twardy powoduje zdrętwienie, zbyt miękki - wygięcie kręgosłupa. Jedynie przemyślany zakup gwarantuje zdrowy sen i dobre samopoczucie.
 
 
fot. JanpolWspólna sypialnia to miejsce odpoczynku i budowania intymności. Dlatego warto urządzić ją tak, byśmy mieli ochotę w niej przebywać. Jak to zrobić? Wspólne urządzanie mieszkania traktujemy, jak początek czegoś nowego, wejście w kolejny etap. Dlatego chcemy, żeby nowa aranżacja była stylowa oraz wygodna jednocześnie. Aby przetrwała lata i była uniwersalna. Najwięcej uwagi przykuwa zwykle organizowanie sypialni. W niej chcemy wypoczywać i spędzać przyjemne chwile z ukochaną osobą.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »