kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

fot. PrezentMarzen.com23 czerwca przypada Dzień Ojca. W ostatnich latach ten dzień zyskał popularność podobną do Dnia Matki, co sprawiło, że Polacy chcą z tej okazji obdarowywać ojców oryginalnymi podarkami. Jaki prezent wybrać, aby ten dzień stał się wyjątkowy? W modzie są prezenty w formie przeżyć.
 
 
© teressa - Fotolia.comJeden z najważniejszych dni w życiu katolika czy szansa na quada? Okazja do przyjemnego spotkania rodzinnego czy raczej zaimponowania gestem i rozmachem w wydawaniu pieniędzy na dziecko? Dowód miłości rodzicielskiej czy pychy? Czym obecnie jest Pierwsza Komunia dla dziecka, rodziców i rodziny? – odpowiedzi na te pytania szukał Instytutu Monitorowania Mediów w ramach projektu Kompas Social Media.
 
 
fot. lambertz.com.plPowszechnie uważa się, że Walentynki to sztuczne i komercyjne święto, które, podobnie jak Haloween, jest przejawem postępującej amerykanizacji całej Europy. Na szczęście nie do końca jest to prawdą. Dzień zakochanych bowiem ma bardzo długą i udokumentowaną tradycję, a jego początków możemy doszukiwać się już w Starożytnym Rzymie.
 
 
fot. Natalia RostworowskaJak świętować, to na smutno i na poważnie - ten obraz Polaków powoli przechodzi do historii. Przed nami wciąż dużo pracy. Okazji, w najbliższym czasie, nie zabraknie - zbliża się Dzień Niepodległości, Boże Narodzenie czy Nowy Rok. Jak je spędzić, by było to świętowanie przez wielkie „Ś"?
 
 
fot. Lider ArturNadchodzi najbardziej roześmiane i rozkrzyczane święto ze wszystkich, które obchodzimy w ciągu roku. Dzień Dziecka - czas zabawy, drobnych upominków, odpoczynku i uśmiechu: nie dość, że od ucha do ucha, to jeszcze od rana do wieczora.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »