kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. PrezentMarzen.com23 czerwca przypada Dzień Ojca. W ostatnich latach ten dzień zyskał popularność podobną do Dnia Matki, co sprawiło, że Polacy chcą z tej okazji obdarowywać ojców oryginalnymi podarkami. Jaki prezent wybrać, aby ten dzień stał się wyjątkowy? W modzie są prezenty w formie przeżyć.
 
 
© teressa - Fotolia.comJeden z najważniejszych dni w życiu katolika czy szansa na quada? Okazja do przyjemnego spotkania rodzinnego czy raczej zaimponowania gestem i rozmachem w wydawaniu pieniędzy na dziecko? Dowód miłości rodzicielskiej czy pychy? Czym obecnie jest Pierwsza Komunia dla dziecka, rodziców i rodziny? – odpowiedzi na te pytania szukał Instytutu Monitorowania Mediów w ramach projektu Kompas Social Media.
 
 
fot. lambertz.com.plPowszechnie uważa się, że Walentynki to sztuczne i komercyjne święto, które, podobnie jak Haloween, jest przejawem postępującej amerykanizacji całej Europy. Na szczęście nie do końca jest to prawdą. Dzień zakochanych bowiem ma bardzo długą i udokumentowaną tradycję, a jego początków możemy doszukiwać się już w Starożytnym Rzymie.
 
 
fot. Natalia RostworowskaJak świętować, to na smutno i na poważnie - ten obraz Polaków powoli przechodzi do historii. Przed nami wciąż dużo pracy. Okazji, w najbliższym czasie, nie zabraknie - zbliża się Dzień Niepodległości, Boże Narodzenie czy Nowy Rok. Jak je spędzić, by było to świętowanie przez wielkie „Ś"?
 
 
fot. Lider ArturNadchodzi najbardziej roześmiane i rozkrzyczane święto ze wszystkich, które obchodzimy w ciągu roku. Dzień Dziecka - czas zabawy, drobnych upominków, odpoczynku i uśmiechu: nie dość, że od ucha do ucha, to jeszcze od rana do wieczora.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»