kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Roman Milert - Fotolia.comPomimo, że święta zwykle kojarzą się nam z przyjemnościami i relaksem, to jednak co czwarty Polak przyznaje, że świąteczne zakupy są dla niego stresujące – wynika z badania sieci perfumerii Douglas. Tymczasem badanie „Zakupy Świąteczne 2013” przeprowadzone przez firmę doradczą Deloitte pokazuje, że z każdym rokiem rośnie liczba Europejczyków, którzy nieco wcześniej kupują prezenty. Polacy natomiast zwykle zostawią tę czynność na grudzień.
 
 
fot. Jakub KrechowiczWielkimi krokami zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia. Już w pierwszych dniach grudnia wielu z nas, aby uniknąć zakupów na ostatnią chwilę, będzie wybierać prezenty gwiazdkowe dla najbliższych. Warto skorzystać z zakupów przez Internet, aby bez konieczności wychodzenia z domu, szybko i łatwo kupić podarki dla rodziny. Co zrobić, aby e-zakupy były bezpieczne?
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»