kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. OTO!SushiNa przestrzeni ostatnich kilkunastu lat sushi stało się bardzo modną potrawą wśród Polaków. Cenimy to danie za walory smakowe oraz estetyczne. Na jego temat powstało sporo różnych mitów, z którymi rozprawiła się załoga restauracji OTO!sushi.
 
 
© dundersztyc - Fotolia.comStatystyczny Polak zjada tylko 13 kg rocznie ryb rocznie, podczas gdy inne narody nawet ponad 60 kg. Choć na ogół mamy świadomość właściwości zdrowotnych, które płyną ze spożycia ryb, to decydujemy się na dania rybne głównie w sezonie letnim i w czasie świąt Bożego Narodzenia.
 
 
fot. Index FoodSushi to najbardziej rozpoznawalna japońska potrawa na świecie. Przygotowanie tej zdrowej przekąski wymaga nieco precyzji i staranności, a przy tym zastosowania najwyższej jakości składników. Uramaki roll to prosty sposób na sushi, które z powodzeniem zrobimy w domowym zaciszu.
 
 
fot. LiptonOwoce morza, trufle, szampan, wino i herbata a także potrawy kuchni japońskiej i śródziemnomorskiej znalazły się na szczycie „Piramidy Dobrego Smaku Polaków” - wynika z raportu przeprowadzonego na zlecenie marki Lipton.
 
 
fot. villaitalia.plSą takie alkohole, które jak żadne inne, kojarzone są z tzw. „wielkim światem”, sukcesem i prestiżem. Picie ich jest niezwykłą podróżą w świat zmysłowych doznań.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»